12 položek celkem
Nálevka a trychtýř pro plechovky BG care evtech.cz
69 Kč

Tato praktická nálevka se skvěle hodí pro BG plechovky o objemu 325 ml. Zacvakávací nálevka je určena k bezpečné aplikaci BG přípravků do motorů, benzínových nádrží, převodovek...

Kód: FB005
BG trychtýř a nálevka zelená pro naftové vozidla s bezpečnostní klapkou v nádrži evtech.cz
75 Kč

Tato praktická nálevka se skvěle hodí pro aplikaci BG přípravků do naftové nádrže vozidla. Nálevka vlastní stejný průměr trychtýře jako běžná naftová pistole, takže snadno...

Kód: FB006
BG 2026 aditivum do benzinu pro stabilizaci a cisteni evtech.cz
241 Kč

Unikátní přípravek do benzínu, který stabilizuje palivo v nádrži před degradací a vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Snižuje karbonové úsady ve spalovacím prostoru, teplé části...

Kód: FA004
BG EPR 109 cistic motorove soustavy olejoveho prostoru motoru everest technology New
303 Kč

Profesionální výplach olejového prostoru motoru zaručující velmi efektivní odstranění úsad. Profesionální výplach motoru s 100% účinností.

Kód: FB001
BG DFC 2256 aditivum do motorové nafty se zaručeným účinkem evtech.cz
305 Kč

Multifunkční aditivum do motorové nafty pro všechny klasické i nejmodernější vysokotlaké HP naftové motory.

Kód: FA003
BG 112 DOC pro naftove motory aditivum evtech.cz
381 Kč

Speciálně sestavené multispektrální aditivum pro klasické i nejmodernější dieselové motory, především pro systémy s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd.

Kód: FB003
BG 115 MOA aditivum do oleje pro životnost motoru evtech.cz
398 Kč

Syntetické multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory s klasickým i přímým vstřikováním FSI, GDI či TSI.

Kód: FB002
BG 208 44K dekarbonizace a čištění palivové benzínové soustavy evtech.cz New
618 Kč

Profesionální a nejsilnější čistič benzínových motorů. Velmi efektivně odstraňuje úsady z palivového systému včetně vstřikovacích ventilů, spalovacích prostor a ventilů.

Kód: FA001
BG 245 čistič palivové soustavy pro naftové motory evtech.cz New
652 Kč

Profesionální přípravek k efektivnímu odstranění karbonových úsad z klasických i nejmodernějších vysoce výkonných HPCR systémů vznětových (naftových) motorů.

Kód: FA002
BG 120 Engine Purge pro dekarbonizaci olejové soustavy a motoru evtech.cz New
666 Kč

Velmi efektivní prostředek pro dekarbonizaci olejového systému dieselových či benzínových motorů.

Kód: FB004
Dekarbonizační sada BG 6577 KIT pro benzínové vozidla s garantovaným výsledkem evtech.cz
1 420 Kč

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci benzínových motorů s klasickým i s přímým vstřikováním GDi, FSi, TSi.

Kód: FB008
Dekarbonizační sada BG 6575 KIT pro naftové vozidla s garantovaným výsledkem evtech.cz
1 460 Kč

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci palivového, olejového a spalovacího systému vznětových motorů vybavených DPF i bez filtru pevných částic.

Kód: FB007

Aditiva a přísady jsou na trhu velmi rozšířené a mohou být určeny pro širokou škálu použití. Mezi nejčastější patří aditiva do oleje, které se přidávají do nového oleje a slouží k jeho zlepšení. Aditiva mohou obsahovat látky, které zvyšují viskozitu oleje a tím zlepšují mazání motoru, snižují tření a opotřebení a prodlužují životnost motoru. Další aditiva mohou být zaměřena na čištění motoru od nečistot a usazenin, jako jsou například karbonové úsady.

Kromě aditiv do oleje existují také aditiva do paliva. Tyto přísady slouží ke zlepšení spalovacího procesu, zvýšení výkonu a snížení emisí. Další typy aditiv dokáží účinně čistit vstřikovače či ventily. Mezi nejčastější přísady patří cetanové zvyšovače, kyslíkaté přísady, antikorozní látky a mazací přísady.