BG 109 EPR 325 ml - Čistič olejového prostoru motoru
Kód: FB001Související produkty
Detailní popis produktu
Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 10 až 20 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Určený pro zážehové i vznětové motory. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.
- velmi efektivně odstraňuje kaly a karbonové úsady z olejového systému
- uvolňuje zapečené pístní kroužky
- uvolňuje hydraulická zdvihátka
- navrací kompresní tlaky jednotlivým válcům
- bezpečný pro o-kroužky a těsnění
- snižuje riziko přechodu na kvalitnější olejovou náplň
- vhodný pro dekarbonizaci benzínových i naftových motorů
- pravidelným používáním prodlužuje životnost filtru pevných částí
Dávkování: jedno balení 325 ml na 4-6 litrů oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aditiva do oleje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121509 |
| Originální název: | BG 109 EPR Engine Performance Restoration 325 ml |
| Použití: | Olejová soustava |
| Palivo: | Benzín, nafta |
| Objem: | 325 ml |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupce výrobce v EU : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@iob.cz |
