BG 115 MOA 325 ml - Aditivum motorového oleje pro benzínové motory
Kód: FB002Související produkty
Detailní popis produktu
Syntetické multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory. Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Unikátní složení výrazně zvyšuje oxidačně-termální stabilitu oleje, udržuje stálost viskozity, zabraňuje zakarbonování pístních kroužků a tvorbě laků a kalů. Zajišťuje minimální opotřebení součástí motoru i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Snižuje spotřebu oleje a emise. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315 %.
- vhodný pro nejmodernější benzínové motory s klasickým i přímým vstřikováním FSI/GDI/TSI
- udržuje olejový prostor bez úsad
- zamezuje tvorbě nových karbonových úsad
- zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji
- bezpečný pro katalyzátory
- výrazně snižuje úsady na sacích ventilech
- výrazně snižuje opotřebení mechanických součástí motoru
- zvyšuje alkalickou rezervu motorového oleje
- zamezuje vnitřní korozi součástí motoru
- zvyšuje životnost motoru
- chrání mechanické součástky při náročných podmínkách provozu (závodní jízda, přehřátí motoru)
Dávkování: jedno balení 325 ml do 4-5 l motorového oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aditiva do oleje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121523 |
| Originální název: | BG 115 Extended Life MOA 325 ml |
| Použití: | Olejová soustava |
| Palivo: | Benzín |
| Objem: | 325 ml |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupce výrobce v EU : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@iob.cz |
