BG 208 44K 325 ml - Čistič palivové soustavy pro benzínové motory

618 Kč
Skladem (2 ks)

Profesionální a nejsilnější čistič benzínových motorů. Velmi efektivně odstraňuje úsady z palivového systému včetně vstřikovacích ventilů, spalovacích prostor a ventilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

Dávkování: 1x za 15 000 km přidejte jedno balení 325 ml do maximálně 75 litrů paliva.

  • bezkonkurenčně nejsilnější čistič benzínového palivového systému
  • odstraňuje karbonové úsady ze vstřikovačů paliva a ventilů
  • odstraňuje karbonové úsady ze spalovacího prostoru
  • čistí lambda sondy a katalyzátory
  • snižuje spotřebu pohonných hmot
  • výrazně snižuje emise
  • navrací výkon motoru

Pokud nenaměříte zlepšení, vrátíme Vám peníze. Ověřte si výkon jedinečného čističe BG 208 (44K) a změřte parametry výkonu motoru (vstřikování, lambda sondy, katalyzátoru, kompresní tlaky) na diagnostice a emise před servisem a po servisu. Pokud po spotřebování přípravku nenaměříte žádné zlepšení, vrátíme Vám peníze za použitý přípravek. Částka bude vyplacena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím BG a po spotřebování přípravku BG. Pro proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže. Měření emisí provádějte až po úplném spotřebování přípravku, tzn. po vyjetí celé nádrže (minimálně 40 litrů paliva) s přípravkem a po dalším natankování a ujetí minimálně 200 km z další nádrže. Během procesu čištění jsou zvýšené emisní hodnoty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva a přísady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.345 kg
Originální název: BG 208 44K PLATINUM 325 ml
Použití: Palivová soustava
Palivo: Benzín
Objem: 325 ml
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 28.12.2023
Zdravím použil jsem poprvé a zatím se zdá že funguje jak má jízda se zlepšila a po rozebrání vše čisté tak zatím spokojenost
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.12.2023
Hezký den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytla. Jsme moc rádi, že Vám produkt BG 208 vyhovuje a udržuje Vás motor čistý. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
DT Avatar autora | 18.7.2023
Používám pravidelně a zdá se, že toto aditivum BG opravdu funguje. Motor po této době má hladší chod. Díky
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 20.7.2023
Hezký den, děkujeme Vám za kladné hodnocení, které nás mile potěšilo. Jsme rádi, že jste s produkty BG spokojen. Pěkný den, Jakub.
5
TV Avatar autora | 10.6.2023
Dlouhodobě tento produkt používám a mohu jej doporučit všem, komu záleží na svém autě, zejména pak na dlouhodobé kondici motoru. Ač jsem taky nevěřil - po prvním roce užívání úsady ze vstřiků zmizely (mechanik chválil, jak jsou u svíček čisté), takže nemám důvod nepoužívat dál. A naopak - leju ho tam "častěji" - aspoň 3x ročně - bez ohledu na kilometry. Přeaditivovat auto nejde - tak proč trochu nezainvestovat - aby dlouho vydrželo. Skvělý obchod, super cena - kvalita od BG. Já mohu jen doporučit!
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 10.6.2023
Hezký den, velice Vám děkujeme za tuto rozsáhlou zpětnou vazbu a za cenné informace. Můj servisní technik využívá BG technologii při výměně oleje v mém automobilu. Po pozitivních zkušenostech s těmito produkty jsme se rozhodli, že je budeme nabízet. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.