BG 208 44K 325 ml - Čistič palivové soustavy pro benzínové motory

606 Kč
Skladem (2 ks)

Profesionální a nejsilnější čistič benzínových motorů. Velmi efektivně odstraňuje úsady z palivového systému včetně vstřikovacích ventilů, spalovacích prostor a ventilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

Dávkování: 1x za 15 000 km přidejte jedno balení 325 ml do maximálně 75 litrů paliva.

  • bezkonkurenčně nejsilnější čistič benzínového palivového systému
  • odstraňuje karbonové úsady ze vstřikovačů paliva a ventilů
  • odstraňuje karbonové úsady ze spalovacího prostoru
  • čistí lambda sondy a katalyzátory
  • snižuje spotřebu pohonných hmot
  • výrazně snižuje emise
  • navrací výkon motoru

Pokud nenaměříte zlepšení, vrátíme Vám peníze. Ověřte si výkon jedinečného čističe BG 208 (44K) a změřte parametry výkonu motoru (vstřikování, lambda sondy, katalyzátoru, kompresní tlaky) na diagnostice a emise před servisem a po servisu. Pokud po spotřebování přípravku nenaměříte žádné zlepšení, vrátíme Vám peníze za použitý přípravek. Částka bude vyplacena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím BG a po spotřebování přípravku BG. Pro proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže. Měření emisí provádějte až po úplném spotřebování přípravku, tzn. po vyjetí celé nádrže (minimálně 40 litrů paliva) s přípravkem a po dalším natankování a ujetí minimálně 200 km z další nádrže. Během procesu čištění jsou zvýšené emisní hodnoty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva a přísady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.345 kg
Originální název: BG 208 44K PLATINUM 325 ml
Použití: Palivová soustava
Palivo: Benzín
Objem: 325 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: