BG 6577 KIT - Sada pro dekarbonizaci benzínových vozidel

1 420 Kč
Skladem (4 ks)

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci benzínových motorů s klasickým i s přímým vstřikováním GDi, FSi, TSi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG kompletní dekarbonizace olejového, palivového, spalovacího a výfukového systému. Velmi snadno, absolutně bezpečně a efektivně odstraní úsady a zabrání jejich tvorbě. Zvýší výkon motoru, sníží spotřebu, opotřebení a emise. Používejte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobré kondici.

Sada pro dekarbonizaci benzínového motoru

- Výplach motoru se 100 % účinností – BG 109

- Aditivum zlepšující vlastnosti oleje – BG 115

- Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů – BG 208 Platinum (44K)

- BG nálevka pro plechovky 325 ml

Výplach motoru se 100% účinností – BG 109

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 10 až 20 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Určený pro zážehové i vznětové motory. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

 • velmi efektivně odstraňuje kaly a karbonové úsady z olejového systému
 • uvolňuje zapečené pístní kroužky
 • uvolňuje hydraulická zdvihátka
 • navrací kompresní tlaky jednotlivým válcům
 • bezpečný pro o-kroužky a těsnění
 • snižuje riziko přechodu na kvalitnější olejovou náplň
 • vhodný pro dekarbonizaci benzínových i naftových motorů
 • pravidelným používáním prodlužuje životnost filtru pevných částí

Dávkování: jedno balení 325 ml na 4-6 litrů oleje.

Aditivum zlepšující vlastnosti oleje – BG 115

Syntetické multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory. Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Unikátní složení výrazně zvyšuje oxidačně-termální stabilitu oleje, udržuje stálost viskozity, zabraňuje zakarbonování pístních kroužků a tvorbě laků a kalů. Zajišťuje minimální opotřebení součástí motoru i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Snižuje spotřebu oleje a emise. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315 %.

 • vhodný pro nejmodernější benzínové motory s klasickým i přímým vstřikováním FSI/GDI/TSI
 • udržuje olejový prostor bez úsad
 • zamezuje tvorbě nových karbonových úsad
 • zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji
 • bezpečný pro katalyzátory
 • výrazně snižuje úsady na sacích ventilech
 • výrazně snižuje opotřebení mechanických součástí motoru
 • zvyšuje alkalickou rezervu motorového oleje
 • zamezuje vnitřní korozi součástí motoru
 • zvyšuje životnost motoru
 • chrání mechanické součástky při náročných podmínkách provozu (závodní jízda, přehřátí motoru)

Dávkování: jedno balení 325 ml do 4-5 l motorového oleje.

Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů – BG 208 Platinum (44K)

Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

 • bezkonkurenčně nejsilnější čistič benzínového palivového systému
 • odstraňuje karbonové úsady ze vstřikovačů paliva a ventilů
 • odstraňuje karbonové úsady ze spalovacího prostoru
 • čistí lambda sondy a katalyzátory
 • snižuje spotřebu pohonných hmot
 • výrazně snižuje emise
 • navrací výkon motoru

Dávkování: 1x za 15 000 km přidejte jedno balení 325 ml do maximálně 75 litrů paliva.

Ventily – Produkty BG byly vždy světovou jedničkou v odstraňování karbonových úsad z ventilů. Úsady na ventilech a dosedacích plochách ventilů výrazně ovlivňují výkon, spotřebu motoru a zapříčiňují "klapání" motoru. Nové složení BG přípravků zvýšilo jejich účinnost o dalších 60 %. BG208 PLATINIUM (44K) navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu a speciální syntetická látka vytváří polituru na ventilech, která oddaluje novou tvorbu karbonových úsad.

Spalovací prostor – Úsady na pístních kroužcích a hlavě válce zapříčiňují nepravidelné zážehy, což snižuje efektivitu využití paliva a životnost motoru. BG208 PLATINUM (44K) již během 500 km (jedna nádrž) odstraní tvrdé úsady z pístních kroužků a hlavy válce. Navrátí motoru plný výkon.

Vstřikovače – Úsady na vstřikovačích zabraňují správnému rozprašování paliva, a to má za následek zvýšené emise, neklidný chod motoru, vyšší spotřebu paliva a ztrátu výkonu motoru. BG208 PLATINIUM (44K) rychle a účinně odstraní úsady ze vstřikovačů, zajistí správné mísení paliva se vzduchem a vrátí motoru výkon.

Katalyzátor – Postupně dochází k zanášení katalyzátoru, které vede ke snížené účinnosti katalytické redukce výfukových plynů, výsledkem je zvýšená tvorba škodlivých výfukových zplodin a snížení výkonu motoru. Testy prověřily výjimečnou schopnost BG208 PLATINIUM (44K) v odstraňování úsad navracení efektivity katalyzátoru.

Kyslíkový senzor (lambda sonda) – Zanesený senzor neměří údaje korektně a řídící jednotce nařizuje použít větší množství paliva, což vede ke zvýšené spotřebě a sníženému výkonu – BG 208 PLATINIUM (44K) efektivně odstraňují úsady ze senzoru a navrací motoru plnou efektivitu.

Palivový filtr – Zanesený palivový filtr drasticky redukuje přívod paliva. Toto zanesení způsobuje nepravidelný chodu motoru, který omezuje jeho výkon. Testy prokázaly, že BG208 PLATINIUM (44K) účinně odstraňují akumulované úsady v palivovém filtru.

Pokud nenaměříte zlepšení, vrátíme Vám peníze. Ověřte si výkon jedinečného čističe BG 208 (44K) a změřte parametry výkonu motoru (vstřikování, lambda sondy, katalyzátoru, kompresní tlaky) na diagnostice a emise před servisem a po servisu. Pokud po spotřebování přípravku nenaměříte žádné zlepšení, vrátíme Vám peníze za použitý přípravek. Částka bude vyplacena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím BG a po spotřebování přípravku BG. Pro proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže. Měření emisí provádějte až po úplném spotřebování přípravku, tzn. po vyjetí celé nádrže (minimálně 40 litrů paliva) s přípravkem a po dalším natankování a ujetí minimálně 200 km z další nádrže. Během procesu čištění jsou zvýšené emisní hodnoty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekarbonizační sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Originální název: BG 6577 KIT - BENZIN (BG 109, 115, 208)
Použití: Dekarbonizace benzínových vozidel
Obsah balení: BG 109, BG 115, BG 208, nálevka
Palivo: Benzín
Objem: 3x 325 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: