FAQ - Často kladené dotazy

Chci vrátit zboží ve 14-ti denní ochranné lhůtě.

Zboží nám můžete zaslat na naši adresu prostřednictvím Vámi preferovaného přepravce. Bezstarostně nám zboží můžete zaslat například Zásilkovnou, Českou poštou, PPL či jinou přepravní společností, která Vám nejvíce vyhovuje.


Upozornění.
Obchodník může vrácenou částku ponížit o hodnotu odpovídající poškození nebo opotřebení zboží. Pokud výrobek poškodí zákazník svým chováním, které neodpovídá určení výrobku, má prodejce možnost požadovat náhradu škody.

Chci zboží reklamovat.

Autorádio se při vytažení klíčů nevypíná. (A2340KT)

Je zapotřebí si při instalaci autorádia dávat pozor, aby byl při používání CANBUS boxu odpojený kabel viz tištěný manuál na straně 10. Při stálém zapojení tohoto kabelu hrozí samovolné vybíjení autobaterie u Vašeho automobilu.

Nejde mi zprovoznit MirrorLink.

Naše autorádia vlastní funkci MirrorLink, která umožní zrcadlit Váš telefon na obrazovku 2DIN autorádia. Jednoduše lze propojit tyto dvě zařízení pomocí USB kabelu a následně kliknout na aplikaci MirrorLink (v autorádiu se nic nemusí nastavovat). Mobilní telefon Vás vyzve k tomu, zda se může spárovat s autorádiem. Po potvrzení se na displeji autorádia zobrazí displej telefonu, kde si můžete promítnout například GPS navigaci. Pokud s tímto propojením máte problémy, prosím, zkontrolujte si, zda máte originální propojovací kabel k mobilnímu telefonu. Některé neoriginální kabely jsou pouze pro nabíjení telefonu a chybí v nich drátky pro datový přenos.

Každý telefon má jiné zabezpečení a v případě toho, že se Váš telefon nechce spárovat s autorádiem zkuste následující postup pro mobilní telefon Android.

  1. Otevřete Nastavení, vyhledejte a přejděte do O telefonu a sedmkrát za sebou opakovaně klepněte na Číslo sestavení pro zapnutí Možností pro vývojáře.
  2. Vraťte se na obrazovku Nastavení, klepněte na Systém/Systém a aktualizace a vyhledejte Pro vývojáře.
  3. Přejděte do nabídky Pro vývojáře > Ladění USB a klepněte na možnost OK.
  4. Chcete-li telefon připojit, zapněte v telefonu znovu funkci Režim řízení.
  5. Pokud se nezobrazí zpráva „Povolit přístup k datům zařízení?“, znovu připojte kabel USB a zkuste to znovu. Pokud se zpráva stále nezobrazuje, restartujte telefon.
  6. Pokud připojení stále není možné navázat, problém může být způsoben aplikacemi souvisejícími s protokolem MirrorLink. V takovém případě se obraťte na podporu vývojáře aplikace.

Bohužel v dnešní době má každý typ telefonu jiné nastavení a zabezpečení, takže v případě přetrvávajících obtíží se zaměřte na diskuzní fóra pro telefony dané značky.