O nás

Rádi bychom se ti v této sekci trochu představili. Zajímá tě, proč je v našem logu hora Everest? Zajímá tě, jak vznikal celý projekt Everest Technology a kdo za ním vlastně stojí? Potom čti dále.

První myšlenka

Vždy jsme měli rádi jízdu autem a při dlouhých cestách jsme si tuto jízdu zpříjemnili kvalitní hudbou z rádia. Naše původní zabudovaná autorádia neměla možnost spárování se s mobilním telefonem či propojení se s USB flash diskem. Proto jsme se museli spokojit pouze s rozhlasovým vysíláním. 

Tyto nedostatky původních autorádií nás přivedly k myšlence, zajistit na českém trhu kvalitní multifunkční autorádia za příznivou cenu. Kdo by přece neuvítal zkrátit si čas sledováním filmů při čekání na svou přítelkyni u nákupního centra?

Proč zrovna hora Mount Everest?

Tato majestátná hora dosahuje úctyhodné výšky 8848 m. Horu chtějí každoročně zdolat několik desítek horolezců. Tyto výpravy jsou mnohdy finančně náročné a při samotném zdolávání hory se vyčerpá mnoho energie a úsilí.

V minulosti jsme si přáli zakoupit si do svých aut takové multifunkční autorádio, které má nespočet funkcí a využití. Při návštěvách obchodů jsme se neuměli rozhodnout, jaké autorádio si koupit. Buď nemělo naše požadované funkce a vlastnosti nebo bylo nad rámec našeho finančního rozpočtu. V tomto stádiu vybírání jsme usoudili, že výběr správného autorádia je jak zdolávat horu Mount Everest. 

Proto jsme se rozhodli nabízet na českém trhu pouze ověřené a funkcemi "našlapané" autorádia za rozumnou cenu, abychom ti ulehčili práci při výběru tvého vysněného autorádia.

Kdo jsme?

Jmenujeme se Kuba a Tomáš a jsme z Opavy. Jsme dlouhodobí kamarádi, kteří už od základní školy sdíleli stejné lavice. Měli jsme vždy podobné koníčky a technika kolem aut nás vždy přitahovala. 

Protože jsme perfekcionisté, každý nabízený typ autorádia si vždy vyzkoušíme v autě, abychom nenabízeli "zajice v pytli".

Jakub kdo jsme__1

Co nám vadilo u původních autorádií v našich autech?

  1. Nemohli jsme si připojit svůj mobil s autorádiem.
  2. USB flash disk jsme mohli zapojit pouze do počítače a nikoliv do svého rádia.
  3. GPS navigaci jsme museli luštit z mobilu.
  4. O volání pomocí handfree jsme si mohli pouze nechat zdát.