Dekarbonizační sady

Nejprodávanější

2 položek celkem
Dekarbonizační sada BG 6577 KIT pro benzínové vozidla s garantovaným výsledkem evtech.cz
1 420 Kč

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci benzínových motorů s klasickým i s přímým vstřikováním GDi, FSi, TSi.

Kód: FB008
Dekarbonizační sada BG 6575 KIT pro naftové vozidla s garantovaným výsledkem evtech.cz
1 460 Kč

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci palivového, olejového a spalovacího systému vznětových motorů vybavených DPF i bez filtru pevných částic.

Kód: FB007

V naší nabídce najdete nejvýkonnější dekarbonizační sady od renomovaného amerického výrobce BG Products. S použitím těchto sad můžete snadno provést zásadní kroky pro dekarbonizaci Vašeho benzínového (včetně hybridních, LPG, CNG) nebo naftového motoru.

Sady vám umožní provést následující úkony:

-  Dekarbonizace olejového prostoru: Efektivně odstraní tvrdé karbonové úsady z pístních kroužků, ventilových sedel a těles ventilů. Tím se obnoví optimální funkce těchto klíčových součástí motoru.

-  Aditivace motorového oleje: V sadách naleznete speciální produkt s unikátním složením antioxidačních aditiv, která zajišťují maximální výkon oleje po celou dobu jeho používání. Tato aditiva chrání motor před opotřebením a částečně snižují tření v motoru, což přispívá k jeho lepšímu výkonu.

-  Dekarbonizace palivové a výfukové soustavy: Tento produkt je navržen tak, aby efektivně očistil Vaši palivovou soustavu a výfukový systém. Pomáhá rozložit vodu v palivové nádrži, odstraňuje úsady a nečistoty v palivu a čistí vstřikovače ve spalovací komoře. Navíc účinně odstraňuje karbonové úsady z katalyzátoru, lambda sondy a filtrů pevných částic (DPF a FAP).