BG 6575 KIT - Sada pro dekarbonizaci naftových vozidel

1 460 Kč
Skladem (3 ks)

Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci palivového, olejového a spalovacího systému vznětových motorů vybavených DPF i bez filtru pevných částic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG kompletní dekarbonizace olejového, palivového, spalovacího a výfukového systému. Velmi snadno, absolutně bezpečně a efektivně odstraní úsady a zabrání jejich tvorbě. Zvýší výkon motoru, sníží spotřebu, opotřebení a emise. Používejte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobré kondici.

Sada pro dekarbonizaci dieselového motoru

- Výplach motoru se 100 % účinností – BG 109

- Aditivum zlepšující vlastnosti oleje – BG 112

- Profesionální a nejsilnější čistič dieselových motorů – BG 245

- BG nálevka pro plechovky 325 ml

Výplach motoru se 100% účinností – BG 109

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 10 až 20 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Určený pro zážehové i vznětové motory. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

 • velmi efektivně odstraňuje kaly a karbonové úsady z olejového systému
 • uvolňuje zapečené pístní kroužky
 • uvolňuje hydraulická zdvihátka
 • navrací kompresní tlaky jednotlivým válcům
 • bezpečný pro o-kroužky a těsnění
 • snižuje riziko přechodu na kvalitnější olejovou náplň
 • vhodný pro dekarbonizaci benzínových i naftových motorů
 • pravidelným používáním prodlužuje životnost filtru pevných částí

Dávkování: jedno balení 325 ml na 4-6 litrů oleje.

Aditivum zlepšující vlastnosti oleje – BG 112

Speciálně sestavené multispektrální aditivum pro klasické i nejmodernější dieselové motory, především pro systémy s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd. Udržuje olejový systém motoru bez jakýchkoliv úsad, zaručuje plný výkon motoru, zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji, tím výrazně prodlužuje životnost motorového oleje. Extrémně silný olejový film radikálně snižuje tření v motoru, minimalizuje opotřebení, stabilizuje viskozitu oleje a udržuje pod kontrolou tvorbu sazí, které negativně ovlivňují DPF filtry. Je plně kompatibilní se všemi vznětovými motory a oleji na ropné bázi (minerální i syntetické).

 • udržuje olejový prostor bez úsad
 • zamezuje tvorbě nových karbonových úsad
 • zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji
 • udržuje pod kontrolou tvorbu sazí
 • vytváří velmi silný mazací film
 • extrémně snižuje tření
 • výrazně snižuje opotřebení mechanických součástí motoru
 • zvyšuje alkalickou rezervu motorového oleje
 • zamezuje vnitřní korozi součástí motoru
 • zvyšuje životnost motoru
 • chrání mechanické součástky při náročných podmínkách provozu (závodní jízda, přehřátí motoru)
 • vhodný pro klasické i nejmodernější dieselové motory s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd.

Dávkování: jedno balení 325 ml do 4-5 l motorového oleje.

Profesionální a nejsilnější čistič dieselových motorů – BG 245

Profesionální přípravek k efektivnímu odstranění karbonových úsad z klasických i nejmodernějších vysoce výkonných HPCR systémů vznětových (naftových) motorů. Odstraňuje nejhouževnatější úsady z vnitřku vstřikovačů, vstřikovacího čerpadla, spalovacího prostoru, ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru. Maže vstřikovače a palivové čerpadlo. Navrací výkon motoru, zlepšuje studené starty, zajištuje klidný chod motoru. Neobsahuje alkohol. Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva a tím snižuje jeho spotřebu. Několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, filtru pevných částic a katalyzátoru.

 • navržen také pro motory HPCR systémů nejmodernějších konstrukcí vznětových motorů
 • profesionální a nejefektivnější dekarbonizační prostředek pro vznětové motory
 • odstraňuje houževnaté úsady ze vstřikovacích trysek a spalovacích prostorů
 • odstraňuje karbonové úsady z výfukových ventilů a turbo dmýchadla
 • čistí filtry pevných částic a katalyzátory
 • napomáhá čištění EGR sytému
 • bezpečný pro veškeré typy starších, ale i nejnovějších konstrukcí naftových motorů

Dávkování: Jedno balení 325 ml každých 15 000 km na jednu palivovou nádrž (max. 75 l nafty). 

Ventily – Produkty BG byly vždy světovou jedničkou v odstraňování karbonových úsad z ventilů. Úsady na ventilech a dosedacích plochách ventilů výrazně ovlivňují výkon, spotřebu motoru a zapříčiňují "klapání" motoru. Nové složení BG přípravku zvýšilo jejich účinnost o dalších 18 %. BG245 navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu a speciální syntetická látka vytváří polituru na ventilech, která oddaluje novou tvorbu karbonových úsad.

Spalovací prostor – Úsady na pístních kroužcích ve spalovacím prostoru a v hlavě válce zapříčiňují nepravidelné vznícení, což snižuje efektivitu využití paliva a životnost motoru. BG245 již během 500 km (jedna nádrž) odstraní tvrdé úsady z pístních kroužků a hlavy válce. Navrátí motoru plný výkon.

Vstřikovače – Úsady na vstřikovačích zabraňují správnému rozprašování paliva, a to má za následek zvýšené emise, neklidný chod motoru, vyšší spotřebu paliva a ztrátu výkonu motoru. BG245 rychle a účinně odstraní úsady ze vstřikovačů, zajistí správné mísení paliva se vzduchem a vrátí motoru výkon. BG245 je profesionální přípravek k odstranění úsad z nejmodernějších vysoce výkonných HPCR systémů vznětových motorů.

Filtr pevných částic – Postupně dochází k zanášení DPF filtru, které vede k neprůchodnosti filtru, výsledkem je snížení výkonu motoru zvýšeni spotřeby pohonných hmot a chybovým hlášením diagnostiky vozu. Testy prověřily výjimečnou schopnost BG245 v odstraňování úsad navracení efektivity katalyzátoru.

Palivový filtr – Zanesený palivový filtr drasticky redukuje přívod paliva. Toto zanesení způsobuje nepravidelný chod motoru, který omezuje jeho výkon. Testy prokázaly, že BG 245 účinně odstraňuje akumulované úsady v palivovém filtru.

Garance vrácení peněz. Výrobce garantuje účinnost produktu, proto jsme se zavázali k vrácení finanční hodnoty v případě, že použitím výrobků BG nedojde k žádnému zlepšení. Částka bude vrácena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím a po spotřebování přípravku BG245 nebo BG245K. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekarbonizační sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Originální název: BG 6575 KIT - DIESEL (BG 109, 112, 245)
Použití: Dekarbonizace naftových vozidel
Obsah balení: BG 109, BG 112, BG 245, nálevka
Palivo: Nafta
Objem: 3x 325 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: