BG 112 DOC 325 ml - Aditivum motorového oleje pro naftové motory
Kód: FB003Související produkty
Detailní popis produktu
Speciálně sestavené multispektrální aditivum pro klasické i nejmodernější dieselové motory, především pro systémy s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd. Udržuje olejový systém motoru bez jakýchkoliv úsad, zaručuje plný výkon motoru, zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji, tím výrazně prodlužuje životnost motorového oleje. Extrémně silný olejový film radikálně snižuje tření v motoru, minimalizuje opotřebení, stabilizuje viskozitu oleje a udržuje pod kontrolou tvorbu sazí, které negativně ovlivňují DPF filtry. Je plně kompatibilní se všemi vznětovými motory a oleji na ropné bázi (minerální i syntetické).
- udržuje olejový prostor bez úsad
- zamezuje tvorbě nových karbonových úsad
- zabraňuje tvorbě oxidace a kyselých složek v oleji
- udržuje pod kontrolou tvorbu sazí
- vytváří velmi silný mazací film
- extrémně snižuje tření
- výrazně snižuje opotřebení mechanických součástí motoru
- zvyšuje alkalickou rezervu motorového oleje
- zamezuje vnitřní korozi součástí motoru
- zvyšuje životnost motoru
- chrání mechanické součástky při náročných podmínkách provozu (závodní jízda, přehřátí motoru)
- vhodný pro klasické i nejmodernější dieselové motory s filtry pevných částic, EGR, Common Rail atd.
Dávkování: jedno balení 325 ml do 4-5 l motorového oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aditiva do oleje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121516 |
| Originální název: | BG 112 DOC Diesel Oil Conditioner 325 ml |
| Použití: | Olejová soustava |
| Palivo: | Nafta |
| Objem: | 325 ml |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupce výrobce v EU : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@iob.cz |
