Vymezovací rámeček pro 2DIN autorádio
Kód: CB019Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový vymezovací rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svůj automobil novým 2DIN rádiem. Rámeček je vhodný pro každého, kdo klade důraz na dokonalost a nechce mít volný prostor mezi autorádiem a palubní deskou.
Vhodné pro autorádia
- Vhodné pro všechny autorádia rozměrů 2DIN
Doporučujeme si pořídit tento rámeček, pokud chcete vymezit prostor mezi autorádiem a interiérem Vašeho vozu.
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 08594230035786 |
| Model vozidla: | Univerzální |
| Velikost autorádia: | 2DIN |
| Materiál: | Plast |
| Vnější rozměr: | 189 x 117 mm |
| Vnitřní rozměr: | 178 x 102 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | Y3089 |
| Hloubka: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
20 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
