Vymezovací rámeček pro 2DIN autorádio

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Plastový vymezovací rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svůj automobil novým 2DIN rádiem. Rámeček je vhodný pro každého, kdo klade důraz na dokonalost a nechce mít volný prostor mezi autorádiem a palubní deskou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastový vymezovací rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svůj automobil novým 2DIN rádiem. Rámeček je vhodný pro každého, kdo klade důraz na dokonalost a nechce mít volný prostor mezi autorádiem a palubní deskou.

Vhodné pro autorádia

  • Vhodné pro všechny autorádia rozměrů 2DIN

Doporučujeme si pořídit tento rámeček, pokud chcete vymezit prostor mezi autorádiem a interiérem Vašeho vozu. 

Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Model vozidla: Univerzální
Velikost autorádia: 2DIN
Barva: Černá
Materiál: Plast
Vnější rozměr: 189 x 117 mm
Vnitřní rozměr: 178 x 102 mm
Hloubka: 5 mm
5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RN Avatar autora | 19.2.2024
Velmi spokojen
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 20.2.2024
Dobrý den pane Radomíre, děkujeme Vám mockrát za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Jsme rádi, že Vám rámeček napomohl k úspěšné instalaci autorádia. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
R Avatar autora | 4.2.2023
Spokojenost pasuje jak má
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 5.2.2023
Dobrý den, velice si vážíme Vaší potěšující zpětné vazby na vymezovací rámeček. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
IH Avatar autora | 4.1.2023
Zatim jsem jej nenamontoval,ale určitě pasovat bude.
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 4.1.2023
Dobrý den, mockrát Vám děkujeme za potěšující zpětnou vazbu. Přejeme, aby se Vám montáž autorádia vydařila. Děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.
5
JD Avatar autora | 18.9.2022
Zjistil jsem že přes aplikaci Wish je to za pár 10 korun třeba by jsem čekal ale věděl bych že když se mi rámeček rozbije tak že aspoň nebyl tak drahý
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 21.9.2022
Hezký den, pane Dufek. Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a za Vaši reakci. Naše společnost se snaží maximálně vycházet vstříc zákazníkům a v případě toho, že zákazníkovi dorazí poškozený kus vlivem přepravy, posíláme zákazníkovi ihned nový rámeček. Dále se snažíme, aby měl zákazník zboží doručené co nejrychleji. Taktéž vidíme velké plus, kdyby si zákazník vybral špatný rámeček, může zboží bez obav vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne, Jakub.
5
ZK Avatar autora | 24.7.2022
Spokojenost by byla no, až na jednu nemilou příhodu, že mi rámeček přišel prasknutý, ale nevadí já si s tím nějak pohraju, zalepím si to nebo něco. jináč super rychlé dodání
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 24.7.2022
Hezký den, velice nás tato nepříjemná situace mrzí. V případě Vašeho zájmu Vám ihned zašleme nový rámeček. Vaše zaslané fotografie budeme následně přeposílat na přepravce ohledně poškození. Děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.
5
IK Avatar autora | 21.12.2021
5
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 23.12.2021
Velice nás těší Vaše kladná reakce na vymezovací rámeček. Jsme rádi, že Vám rámeček sladil design interiéru vozidla. S přáním pěkného dne - Jakub.