Redukční rámeček pro 2DIN autorádio, Škoda Fabia I
Kód: CB016Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový redukční rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svojí Škodu Fabia novým 2DIN rádiem. Rámeček je dokonale přizpůsoben pro redukci otvoru na 2DIN velikost.
Jedná se o univerzální rámeček. U některých modelových ročníků je potřeba mírná úprava uchycení rámečku.
Vhodné pro automobily
- Škoda Fabia I
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Doporučujeme si k tomuto produktu zakoupit vymezovací rámeček pro dokonalý vzhled - Vymezovací rámeček pro 2DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 08594230035816 |
| Model vozidla: | Fabia I |
| Velikost autorádia: | 2DIN |
| Výrobce automobilu: | Škoda |
| Materiál: | Plast |
| Vnější rozměr: | 220 x 130 mm |
| Vnitřní rozměr: | 189 x 117 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | RAM-40.154.2 |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
