Video adaptér USB-RCA
Kód: CC018Související produkty
Detailní popis produktu
Adaptér Xtrons USBRCA je skvělým doplňkem k autorádiu, které nevlastní video RCA výstup. Pomocí tohoto adaptéru můžete přenést obraz na dvě externí obrazovky. Tato redukce se snadno zapojí do USB konektoru autorádia.
Vhodné pro autorádia
- Pro všechny autorádia, které nevlastní video RCA výstup
- Autorádia musí vlastnit funkci přenosu obrazu pomocí USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukce, adaptéry a propojovací kabely pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 5055869142939 |
| Koncovka do rádia: | USB |
| Koncovka do obrazovky: | RCA |
| Kódy položek v sadě: | CC018 |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | UG Electronics Limited |
|---|---|
| Adresa : | Suite 7-9/F Yan Hing Centre 9-13 Wong Chuk Street Shatin, Hong Kong |
| E-mail : | sales@ugsage.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
