Mikrofon MIC002 pro autorádio
Kód: CF002Související produkty
Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents,...
Užijte si moderní funkce CarPlay a AndroidAuto ve 2DIN autorádiu 7515B. Tyto nadčasové technologie se starají o bezproblémové zrcadlení a ovládání...
2DIN autorádio Xtrons TIQ742P se stane vaším neoddělitelným společníkem během jízdy. Užívejte si svou oblíbenou hudbu a další aplikace zcela plynule a bez zádrhelů. O...
Užívejte si dlouhé cesty autem díky autorádiu Xtrons IXA94MTVL, které Vám přinese neomezenou zábavu. Toto autorádio se pyšní vysokým výkonem a špičkovými...
Isudar T72-VW0702 / T75-VW702 Vám přinese spoustu zábavy, ať už cestujete kamkoliv. Toto multimediální zařízení disponuje RAM pamětí o velikosti 4GB / 8GB a osmijádrovým...
Isudar T72-VW0907 nabízí nekonečný zdroj zábavy. Zajišťuje to výkonný osmijádrový procesor Cortex a 4 GB RAM paměť, které společně zabezpečují plynulý chod a rychlou odezvu. Pro...
Vstupte do světa 2DIN autorádia Isudar T72-VW0708, kde se setkává precizní technologie s bezkonkurenčním designem. Skvěle zapadne do automobilů Volkswagen Transporter T5,...
Detailní popis produktu
Externí mikrofon Xtrons MIC002 je vyvinut pro náročné řidiče, kteří kladou důraz na kvalitní telefonní komunikaci. Díky vylepšené konstrukci se mikrofon může chlubit funkcí redukci rušivých signálů, které vydává automobil během jízdy (zvuk motoru, vibrace, hluk od nerovné silnice apod.). Touto moderní funkcí se mikrofon zaměřuje jen na mluvené slovo a tím mnohonásobně zvyšuje kvalitu hovoru. Mikrofon je vhodnou alternativou za integrovaný mikrofon v autorádiu, který často přijímá rušivé signály a je ve větší vzdálenosti než doporučených 50 cm od řidiče.
Snadná montáž
Díky vysoce odolné oboustranné lepící pásce se může mikrofon umístit takřka kdekoliv ve Vašem automobilu. Tato páska je uzpůsobená pro využití v automobilovém průmyslu, a proto se již nestane nepříjemná situace, že Vám během jízdy mikrofon upadne. Mikrofon disponuje konektorem Jack 3,5 mm, který se jednoduše propojí s autorádiem, Handsfree sadou či mobilním telefonem bez nutnosti instalování jakýchkoliv doplňků.
Doporučujeme mikrofon umístit maximálně 50 cm od mluvící osoby pro bezproblémovou komunikaci bez ozvěny (echo efektu).
Mikrofon nejen pro řidiče
Díky tomu, že se mikrofon skládá ze dvou částí (držák a mikrofon), můžete v průběhu hovoru mikrofon předat například spolujezdci, který za Vás vyřeší hovor bez ztráty doporučené vzdálenosti a vzniku echo efektu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikrofony pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5055869101493 |
| Konektory: | 3,5 mm jack |
| Propojení: | Autorádio, Handsfree |
| Koncovka do rádia: | 3,5 mm jack |
| Typ mikrofonu: | Kondenzátorový |
| Určení mikrofonu: | Klopový |
| Připojení: | Jack |
| Bezdrátový: | Ne |
| Dle umístění: | Klopový |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 25 mm |
| Šířka: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | UG Electronics Limited |
|---|---|
| Adresa : | Suite 7-9/F Yan Hing Centre 9-13 Wong Chuk Street Shatin, Hong Kong |
| E-mail : | sales@ugsage.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
