Mikrofon MIC002 pro autorádio

289 Kč
Skladem (>5 ks)

Externí mikrofon Xtrons MIC002 je vyvinut pro náročné řidiče, kteří kladou důraz na kvalitní telefonní komunikaci. Díky vylepšené konstrukci se mikrofon může chlubit funkcí redukci rušivých signálů, které vydává automobil během jízdy (zvuk motoru, vibrace, hluk od nerovné silnice apod.). Touto moderní funkcí se mikrofon zaměřuje jen na mluvené slovo a tím mnohonásobně zvyšuje kvalitu hovoru. Mikrofon je vhodnou alternativou za integrovaný mikrofon v autorádiu, který často přijímá rušivé signály a je ve větší vzdálenosti než doporučených 50 cm od řidiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Externí mikrofon Xtrons MIC002 je vyvinut pro náročné řidiče, kteří kladou důraz na kvalitní telefonní komunikaci. Díky vylepšené konstrukci se mikrofon může chlubit funkcí redukci rušivých signálů, které vydává automobil během jízdy (zvuk motoru, vibrace, hluk od nerovné silnice apod.). Touto moderní funkcí se mikrofon zaměřuje jen na mluvené slovo a tím mnohonásobně zvyšuje kvalitu hovoru. Mikrofon je vhodnou alternativou za integrovaný mikrofon v autorádiu, který často přijímá rušivé signály a je ve větší vzdálenosti než doporučených 50 cm od řidiče.

Snadná montáž

Díky vysoce odolné oboustranné lepící pásce se může mikrofon umístit takřka kdekoliv ve Vašem automobilu. Tato páska je uzpůsobená pro využití v automobilovém průmyslu, a proto se již nestane nepříjemná situace, že Vám během jízdy mikrofon upadne. Mikrofon disponuje konektorem Jack 3,5 mm, který se jednoduše propojí s autorádiem, Handsfree sadou či mobilním telefonem bez nutnosti instalování jakýchkoliv doplňků.

Doporučujeme mikrofon umístit maximálně 50 cm od mluvící osoby pro bezproblémovou komunikaci bez ozvěny (echo efektu).

Mikrofon nejen pro řidiče

Díky tomu, že se mikrofon skládá ze dvou částí (držák a mikrofon), můžete v průběhu hovoru mikrofon předat například spolujezdci, který za Vás vyřeší hovor bez ztráty doporučené vzdálenosti a vzniku echo efektu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrofony pro autorádia
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Konektory: 3,5 mm jack
Barva: Černá
Propojení: Autorádio, Handsfree
Koncovka do rádia: 3,5 mm jack
Typ mikrofonu: Kondenzátorový
Určení mikrofonu: Klopový
Připojení: Jack
Bezdrátový: Ne
Dle umístění: Klopový
Délka kabelu: 3 m
Šířka: 40 mm
Výška: 25 mm
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 25.2.2024
zbozi doslo v poradku...o.k.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 25.2.2024
Hezký den pane Václave, děkujeme za toto pěkné hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku. Pěkný den, Jakub
5
JS Avatar autora | 6.12.2023
Mile me překvapilo, s jakou rychlostí jsem zboží dostal. Vše v pořádku. Po namontovaní do auta vše fungovalo. Moc děkuji a těším se na další spolupraci s Vaším eschopem.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 6.12.2023
Hezký den pane Sedláčku, moc si vážíme Vašeho hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení zboží. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JH Avatar autora | 1.9.2023
Mikrofon funguje na jedničku, není problém.Konektivita s jednotkou Parrot bez chyb.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 5.9.2023
Dobrý den pane Horský, velice Vám děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že Vám mikrofon vyhovuje. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
MN Avatar autora | 6.8.2023
spokojen
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 7.8.2023
Hezký den, Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám externí mikrofon zlepšil kvalitu Handsfree hovorů. Přejeme pěkný zbytek dne, Jakub
5
VD Avatar autora | 15.5.2023
Ještě jsem to neobdržel
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 15.5.2023
Hezký den, děkujeme Vám za zprávu. Přejeme, ať Vám zboží přepravce co nejrychleji doručí a jste s mikrofonem spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
W Avatar autora | 15.12.2022
Mikrofon po zapojení s mobilním tf pracuje velice dobře. Mám jej připevněn na horní straně sloupku předního okna cca 40 cm od hlavy. Dobrá je i délka přívodního kabelu /3metry/ Telefon propojen s BT autonavigací výstup na reproduktor. Vzájemně se neovlivňuje. Zvuk je na druhé straně čistý a srozumitelný. Dobrý kup. Doporučuji.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 15.12.2022
Hezký den, neskutečně si vážíme Vaší zpětné vazby a Vašeho doporučení na umístění. Jsme rádi, že Vám mikrofon zlepšil kvalitu Handsfree komunikace. S pozdravem Jakub,
5
JS Avatar autora | 1.10.2022
Plně spokojen.
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 2.10.2022
Hezký den, jsme rádi, že jste s mikrofonem Xtrons spokojen. Mnoho zákazníků si tyto mikrofony chválí, jelikož mnohonásobně zvyšují kvalitu Handsfree komunikace v automobilu. Děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.
5
TJ Avatar autora | 26.5.2022
OK, no problem !!!
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 27.5.2022
Jsme potěšeni, že jste s mikrofonem spokojen. Přejeme, aby Vám Handsfree komunikace usnadňovala cestování automobilem. Děkujeme, Tomáš.
5
LV Avatar autora | 1.5.2022
Dobrý den, zboží jsem v pořádku obdržel, ale bohužel jsem ho ještě nevyzkoušel. Nebyl čas ho zabudovat. Zdali je to možné můžete dotazník poslat později třeba v polovině května. To se domnívám, že ho určitě zabuduji. S pozdravem.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 1.5.2022
Děkujeme Vám za kladnou vazbu ohledně spokojenosti s doručením. Určitě budeme rádi, pokud nám po montáži mikrofonu zanecháte zpětnou vazbu o tom, jak jste s Handsfree komunikací spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den - Jakub.
5
IG Avatar autora | 6.2.2022
Volání je mnohem lepším, ozvěny a vše co bylo nepříjemné je pryč. Doporučuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 6.2.2022
Děkujeme mockrát za kladnou recenzi mikrofonu. Tyto mikrofony nahrazují integrovaný mikrofon v autorádiích a docilují maximální kvalitu Handsfree komunikace. S přáním pěkného dne - Jakub.
5
PV Avatar autora | 9.11.2021
Vyhovuje
J Avatar autora Jakub (Administrátor) 9.11.2021
Hezký den, velice si vážíme Vaši kladné zpětné vazby, která nás velmi potěšila. S přáním pěkného dne, Jakub.