DAB+ vnitřní aktivní anténa A2124 s USB
Kód: CE008Související produkty
Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents,...
Zadní kamera do auta, která převládá před konkurencí svým zobrazovacím úhlem. Díky němu nevidíte jenom to, co je přímo za vaším vozem, ale vidíte vše v rozsahu...
Vnitřní aktivní autoanténa Calearo je stvořena pro všechny, kteří si chtějí zpříjemnit svou jízdu v automobilu kvalitním analogovým rozhlasovým vysíláním FM či AM bez rušení....
Zadní kamera do auta, která převládá před konkurencí svým zobrazovacím úhlem. Díky němu nevidíte jenom to, co je přímo za vaším vozem, ale vidíte vše v rozsahu 170 stupňů....
Bezdrátový adaptér 2,4 GHz je skvělým doplňkem pro parkovací kameru. Zařízení přenáší obraz bezdrátově z parkovací kamery na displej Vašeho autorádia se skvělou odezvou. Signál...
USB kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své autorádio s externím USB zařízením. Můžete kupříkladu připojit USB disk či DAB+ anténu. Tento kabel je určen...
Integrovaná parkovací kamera v rámečku SPZ se skvěle hodí pro všechny, kteří chtějí mít dokonalý přehled o tom, co se za vozidlem děje během couvání. Kamera totiž dokáže...
Detailní popis produktu
DAB+ anténa s podporou USB je skvělý doplněk pro všechny, kteří si chtějí užívat digitální rozhlasové vysílání ve svém 2DIN autorádiu. DAB+ vysílání zaručuje kvalitnější poslech rozhlasových stanic oproti původnímu FM vysílání. Na displeji autorádia se objevují fotografie moderátorů, loga stanic a další doprovodné obrázky z vysílání. To vše Vám nabídne DAB+ bez nutnosti připojení k internetu. Anténa je určena pro autorádia s operačním systémem Android a připojením pomocí USB portu.
Užijte si digitální vysílání
Díky digitálnímu vysílání DAB+ získáte více informací o právě přehrávané skladbě s doprovodnými obrázky a fotkami z vysílání.

Snadná instalace
Anténa se jednoduše propojí s autorádiem pomocí USB kabelu. Jedna část samotné antény se nalepí na čelní sklo a druhá část se nalepí na přední kovový sloupek automobilu. Správná instalace zaručí bezproblémový příjem DAB+ signálu. Pokud autorádio neobsahuje aplikaci pro přehrávání DAB+, jednoduše ji stáhnete na Google obchodu.
Vhodné pro autorádia
Anténa je určena pro všechny typy 2DIN autorádií s operačním systémem Android. Autorádio musí disponovat USB portem pro připojení antény.
Příslušenství DAB+
- 1 x DAB+ anténa
- 1 x USB adaptér
- 1 x Montážní manuál CZ

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autoantény a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 08594217641078 |
| Se zesilovačem: | Ano |
| Zisk zesilovače: | 20 dB |
| RDS: | Ano |
| Výrobce automobilu: | Univerzální |
| Frekvence: | 170-240 MHz |
| Propojení: | USB |
| Koncovka do rádia: | USB |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Umístění: | Vnitřní |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shenzhen CheYang Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 17th Floor,Tower A,Wanzhi Tiandi Building Bantian,Longgang District,Shenzhen,Guangdong Province 518129 |
| E-mail : | cy0002@cheyang.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
