Elektrostatická nálepka pro kamery 70mai - oválná
Kód: 4663Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrostatická nálepka pro kamery 70mai. Používá se k připevnění kamer na čelní nebo zadní sklo, dle typu a velikosti nálepky, a usnadňuje přemisťování kamer a jejich odstranění. Díky této nálepce nebudete mít po odstranění kamery na skle žádné stopy po lepidle. Jedná se o náhradní díl.

Elektrostaticky nabitá nálepka přilne k povrchu skla jako magnet. Po její aplikaci připevníme kameru pomocí oboustranné pásky na nálepku. Díky tomuto řešení můžete provádět případné korekce umístění zařízení, a pokud budete muset kameru sundat, nezůstane na skle žádné potenciálně obtížně odstranitelné lepidlo nebo kousky oboustranné pásky. Kromě toho má toto řešení ještě jednu výhodu – kamera zabírá méně místa ve srovnání s montáží na tradiční přísavce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5904463681354 |
| Umístění: | Na sklo |
| Barva: | Průhledná |
| Výška: | 66 mm |
| Šířka: | 90 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
