Držák pro kamery 70mai A810 4K, A810S 4K, A800s
Kód: 3063Související produkty
Detailní popis produktu
Přísavný držák 70mai 7S02 pro autokamery 70mai A810 4K, A810S 4K a A800s zaručuje pevné a stabilní připevnění na čelní sklo vozidla. I přes jeho pevnou přísavku je snadno odnímatelný a to umožňuje přemístění na skle či přenos a použití ve více vozidlech. Zároveň je tento držák polohovatelný a tím zajišťuje perfektní umístění dle Vašich požadavků.
Tento držák je vhodný pro následující kamery:
- 70mai Dash Cam A810 4K
- 70mai Dash Cam A810S 4K
- 70mai Dash Cam A800s

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 6976543360045 |
| Umístění: | Na sklo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 70 mm |
| Šířka: | 78 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
