70mai CPL filtr pro palubní kamery A510 / A800S / A500S / Lite 2
Kód: 3061Detailní popis produktu
70mai CPL polarizační filtr z tenkého optického skla dodává Vašim nahrávkám z palubní kamery profesionální vzhled. Odstraňuje sluneční odlesky například z kapoty nebo ze skla a zároveň zvýrazňuje barvy a kontrast obrazu. Ve svých nahrávkách již neztratíte žádné důležité detaily. Tento filtr také chrání objektiv před prachem, poškrábáním a otisky prstů, což zaručuje delší životnost objektivu a čistotu nahrávek.

Tento CPL filtr je vhodný pro následující kamery:
- 70mai Dash Cam A510
- 70mai Dash Cam A200
- 70mai Dash Cam A800s
- 70mai Dash Cam A500s
- 70mai Dash Cam D08
- 70mai Dash Cam D10
- 70mai Dash Cam Lite2
Při nahrávání v noci doporučujeme nepoužívat CPL filtr, může nahrávky výrazně ztmavit.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 6971669782610 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Hloubka: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
