Bezdrátový adaptér AD-EV01 pro parkovací kameru

1 089 Kč
Skladem (>5 ks)

Bezdrátový Wi-Fi adaptér je skvělým doplňkem pro parkovací kameru. Adaptér je možné napájet 12V či 24V. Zařízení přenáší obraz bezdrátově z parkovací kamery na displej Vašeho autorádia se skvělou odezvou. Signál má bezkonkurenční dosah100 m. Díky tomuto adaptéru již odpadá nutnost vést kabely od autorádia k parkovací kameře přes celou délku automobilu a také odpadá potřeba demontáže plastových částí automobilu. Tím pádem se čas montáže bezdrátového adaptéru a parkovací kamery zkrátí na minimum. Adaptér pracuje na frekvencích 2,4 GHz, které neruší FM, AM či digitální vysílání DAB+ ve Vašem automobilu. Součástí balení je český manuál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový Wi-Fi adaptér je skvělým doplňkem pro parkovací kameru. Zařízení přenáší obraz bezdrátově z parkovací kamery na displej Vašeho autorádia se skvělou odezvou. Adaptér je možné napájet 12V či 24V. Signál má bezkonkurenční dosah100 m. Díky tomuto adaptéru již odpadá nutnost vést kabely od autorádia k parkovací kameře přes celou délku automobilu a také odpadá potřeba demontáže plastových částí automobilu. Tím pádem se čas montáže bezdrátového adaptéru a parkovací kamery zkrátí na minimum. Adaptér pracuje na frekvencích 2,4 GHz, které neruší FM, AM či digitální vysílání DAB+ ve Vašem automobilu. Součástí balení je český manuál.

Snadná montáž

Montáž parkovací kamery a bezdrátového adaptéru je opravdu snadná. RCA video vysílač se s kamerou propojí pomocí dvou konektorů (RCA konektor a napájecí konektor). Napájení vysílače je zajištěno připojením napájecích kabelů k couvacímu bílému světlu.

RCA video přijímač se propojí s autorádiem pomocí konektoru RCA. Napájení přijímače je zajištěno připojením napájecích kabelů k senzoru zpátečky.

Bližší instrukce k montáži naleznete v přibaleném českém manuálu.

Vhodné pro autorádia

Vhodné pro autorádia, která disponují funkcí připojení parkovací kamery.

Doplňkové parametry

Kategorie: Couvací a parkovací kamery do auta
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.16 kg
Výrobce automobilu: Univerzální
Umístění: Zadní
Napájení: 12 - 24 V
Video výstup: RCA
Počet senzorů: Kamera
Bezdrátová: Ano
Dosah: 100 m
Frekvence: 2,4 GHz
Provozní teplota: -20°C až 70°C
Barva: Bílá
TV systém: PAL / NTSC
Šířka: 80 mm
Výška: 40 mm
Hloubka: 20 mm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DP Avatar autora | 17.12.2023
Rychlé dodání a vše v pořádku. Doporučuji a děkuji.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 17.12.2023
Hezký den Davide, velice si vážíme Vaší zpětné vazby na rychlé dodání. Jsme rádi, že jste byl s objednávkou spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JK Avatar autora | 29.8.2023
Doporučuji.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 29.8.2023
Hezký den pane Kindl, Velice nás těší, že jste s bezdrátovým adaptérem spokojen. Děkujeme za Vaši potěšující zpětnou vazbu. Přejeme pěkný den, Jakub.