Redukční rámeček pro 2DIN autorádio, Škoda Octavia II/Yeti
Kód: CB017Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový redukční rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svůj automobil novým 2DIN rádiem.
Vhodné pro automobily
- Škoda Octavia II: 2004 až 2013
- Škoda Yeti: 2004 a novější
Doporučujeme si k tomuto produktu zakoupit vymezovací rámeček pro dokonalý vzhled - Vymezovací rámeček pro 2DIN
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 08594230035779 |
| Model vozidla: | Octavia II, Yeti |
| Velikost autorádia: | 2DIN |
| Výrobce automobilu: | Škoda |
| Materiál: | Plast |
| Vnější rozměr: | 256 x 236 x 128 mm |
| Vnitřní rozměr: | 189 x 117 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | 281340-05-0 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
