Redukční rámeček pro 2DIN autorádio, Škoda, VW, Seat a Audi
Kód: CB018Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový redukční rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svůj automobil novým 2DIN rádiem. Rámeček je dokonale přizpůsoben pro redukci otvoru z velikostní třídy VW na 2DIN velikost.
Vhodné pro automobily
- Škoda: Fabia II, Octavia II, Superb, Yeti, Roomster, Rapid a jiné dle rozměrového schématu
- Volkswagen: Caddy, Golf, Tiguan, Passat, Transporter, Multivan, a jiné dle rozměrového schématu
- Seat: Altea, Leon, Toledo, Alhambra a jiné dle rozměrového schématu
- Audi: A1, A3, A4, S4, B6, B7 a jiné dle rozměrového schématu
Obsah balení
- 1 x Plastový rámeček vnější
- 1 x Plastový rámeček vnitřní
- 1 x Vymezovací páska
- 2 x Vymezovací desky
- 6 x Šrouby
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 08594230035809 |
| Model vozidla: | Fabia II, Octavia II, Superb II, Rapid, Roomster, Yeti, Amarok, Beetle, Bora, Caddy, Eos, Golf, Jetta, Passat, Polo, Scirocco, Sharan, T5 Caravelle, T5 Multivan, T5 Transporter, Touran, Tiguan, Alhambra, Altea, Leon, Toledo |
| Velikost autorádia: | 2DIN |
| Výrobce automobilu: | Univerzální |
| Materiál: | Plast |
| Vnější rozměr: | 215 x 210 x 130 mm |
| Vnitřní rozměr: | 178 x 102 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | ICE/ACS/08-009 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
26 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
