Propojovací kabel s CANBUS pro autorádio - FAKRA (MOST) do 16PIN - VW, Škoda

789 Kč
Skladem (>5 ks)

Propojovací kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio nebo navigaci s automobilem. Tato kompletní sada obsahuje také řídící jednotku neboli CANBUS, který zaručuje bezproblémové spárování automobilu s autorádiem. Můžete například ve Vašem autorádiu sledovat informace o Vašem vozu či kontrolovat, zda má Váš spolujezdec zavřené dveře. Řídící jednotka neboli CANBUS nepostrádá také funkci vypnutí autorádia po vytáhnutí klíčku ze zapalovaní. To je žádoucí, aby Vaše automobilová baterie byla chráněna proti samovolnému vybíjení. Kabel je určen pro ty, kteří mají ve svém vozidle koncovku FAKRA (MOST) a budou vlastnit autorádio pro vstup koncovky 16PIN. Doporučeno pro automobily značky Volkswagen, Škoda, Seat a Audi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propojovací kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio nebo navigaci s automobilem. Tato kompletní sada obsahuje také řídící jednotku neboli CANBUS, který zaručuje bezproblémové spárování automobilu s autorádiem. Můžete například ve Vašem autorádiu sledovat informace o Vašem vozu či kontrolovat, zda má Váš spolujezdec zavřené dveře. Řídící jednotka neboli CANBUS nepostrádá také funkci vypnutí autorádia po vytáhnutí klíčku ze zapalovaní. To je žádoucí, aby Vaše automobilová baterie byla chráněna proti samovolnému vybíjení. Kabel je určen pro ty, kteří mají ve svém vozidle koncovku FAKRA (MOST) a budou vlastnit autorádio pro vstup koncovky 16PIN. Doporučeno pro automobily značky Volkswagen, Škoda, Seat a Audi.

Vhodné pro automobily

  • Škoda
  • Volkswagen
  • Seat
  • Audi
  • Pro automobily, které mají koncovku FAKRA (MOST)

Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat koncovku Vašeho automobilu a autorádia s uvedeným obrázkem. 

Vhodné pro autorádia

  • Pro všechny autorádia, které mají koncovku 16PIN

Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat koncovku Vašeho automobilu a autorádia s uvedeným obrázkem. 

** Řídící jednotka (CANBUS) umožňuje spárování s automobily, které disponují přenosem informačních signálů do autorádia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce, adaptéry a propojovací kabely pro autorádia
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Výrobce automobilu: Škoda, VW, Seat, Audi
Řídící jednotka - CANBUS: Multifunkční
Propojení: AUTO-RÁDIO, CANBUS, Kamera
Koncovka do automobilu: FAKRA (MOST)
Koncovka do rádia: 16 PIN
5
20x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 9.2.2024
Zapnutí radia Nakamichi 1630 skrze Canbus funguje bez problémů ve voze Škoda Roomster. Děkuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 13.2.2024
Hezký den pane Marku, děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Jsem rád, že propojovací kabel pomohl k úspěšné montáži rádia. Pěkný den, Jakub.
5
JM Avatar autora | 29.10.2023
děkuji jsem zpokojen
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 30.10.2023
Hezký den pane Jiří, moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení, které nás mile potěšilo. Jsme rádi, že Vám kabel vyhovuje. V případě technických dotazů se na nás neváhejte obrátit. Pěkný den, Jakub.
5
JV Avatar autora | 11.10.2023
Kabel pro použití v Yeti 2011 vyřešil problém s originálním kabelem dodaným k autoradiu. Skvělá komunikace a podpora ze strany prodejce. Při mém váhání zda je mnou kabel vhodný pro moji potřebu jsem zaslal na doporučení prodejce fotku se stávajícím konektorem v autě a byl potvrzen můj výběr na eshopu. Mockrát děkuji za příkladný přístup k zákazníkovi. Přeji hezký den, Honza.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 11.10.2023
Hezký den pane Vlčku, děkujeme Vám, že jste si udělal čas a poskytl velmi rozsáhlou zpětnou vazbu. Velmi nás potěšila. Jsme také rádi, že jste s propojovacím kabelem spokojen. Přejeme pěkný den, Jakub.
5
JH Avatar autora | 4.10.2023
Skvělá věc problém s rádiem vyřešen... Komunikace s prodejcem perfektní, zboží přišlo rychle, funguje perfektně.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 5.10.2023
Hezký den pane Horáku, velice nás těší, že jste s propojovacím kabelem spokojen. Také děkujeme za potěšující zpětnou vazbu ohledně zákaznické podpory. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
MF Avatar autora | 3.4.2023
Super ,zboži došlo rychle a vše funguje jak ma.Komunikace s prodejcem naprosto perfektni.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 3.4.2023
Hezký den, velice si vážíme Vaší potěšující zpětné vazby. Jsme rádi, že Vám propojovací kabel s CANBUS funguje jak má. Jakub
5
JR Avatar autora | 8.3.2023
vše oka doporučuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 8.3.2023
Hezký den, děkujeme za Vaše doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen. Přejeme pěkný den, Jakub.
5
LD Avatar autora | 7.3.2023
Vše v nejlepším pořádku.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 7.3.2023
Hezký den, děkujeme za Vaše potěšující hodnocení na propojovací kabel s CANBUS. Jsme rádi, že Vám tento kabel usnadnil montáž Vašeho autorádia. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JV Avatar autora | 8.2.2023
Všechno na pohodu konečně mám věc co toho zvládne víc než obyčejný ISO ... Doprava rychlá i komunikace s prodejcem... Doporučuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 8.2.2023
Hezký den, velice si vážíme Vaší potěšující zpětné vazby. Jsme rádi, že Vám propojovací kabel s CANBUS napomohl k úspěšné montáži autorádia. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
LP Avatar autora | 2.2.2023
Žádný problém..)
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 2.2.2023
Hezký den, jsme velice rádi, že Vám propojovací kabel napomohl k úspěšnému zapojení autorádia. Děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.