Rámeček pro Suzuki SX4 s kabeláží
Kód: A7283Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si své Suzuki SX4 novým rádiem. Rámeček dokonale padne každému, který si zvolil 2DIN autorádio s velikostí displeje 9 palců.
Vhodné pro automobily
- Suzuki SX4: 2006 až 2013
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Příslušenství k rámečku
- 1 x Propojovací kabel na daný typ vozidla
 evtech.cz.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky pro vozy Suzuki |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Model vozidla: | Suzuki SX4 |
| Velikost autorádia: | 9" |
| Výrobce automobilu: | Suzuki |
| Materiál: | Plast |
| Vnitřní rozměr: | 230 x 220 x 130 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | A7283 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
