Rámeček pro Dacia Logan II, Sandero II s kabeláží a CANBUS
Kód: A7105Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si své Dacia Logan II, Sandero II novým rádiem. Rámeček dokonale padne každému, který si zvolil 2DIN autorádio s velikostí displeje 9 palců.
Model CANBUS dekodéru: SimpleSoft RP5-RN-101
Vhodné pro automobily
- Dacia Logan II: 2012 až 2019
- Dacia Sandero II: 2012 až 2019
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Příslušenství k rámečku
- 2 x Propojovací kabel na daný typ vozidla
- 1 x CANBUS box (dekodér)


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Model vozidla: | Logan II, Sandero II |
| Velikost autorádia: | 9" |
| Výrobce automobilu: | Dacia |
| Materiál: | Plast |
| Vnitřní rozměr: | 230 x 220 x 130 mm |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
