Ottocast OttoAibox i3 - Multimediální adaptér pro BMW - bezdrátový CarPlay / Android Auto
Kód: 5524Související produkty
Detailní popis produktu
Ottocast OttoAibox i3 je revolučním modulem pro multimediální připojení k Vašemu továrnímu autorádiu. Přáli jste si někdy posunout Vaši jízdu na další úroveň? Teď je to možné! Tento adaptér umožňuje přehrávání videí při jízdě Vaším vozidlem, což je funkce, kterou nenabízí většina chytrých autorádií, Android Auto ani CarPlay. Díky tomu promění Vaše originální autorádio na inteligentní multimediální systém. Nyní rychlejší a spolehlivější. Nabízí aplikace jako Netflix či YouTube, přičemž díky funkci split screen můžete používat dvě aplikace na obrazovce současně. Samozřejmostí je CarPlay, Android Auto a možnost připojení microSD karty pro přehrávání offline hudby a videí. Novinkou je možnost instalace aplikací z Google Play. Adaptér je vyvinutý pro vozy BMW s bezdrátovým CarPlay.

Přehrávání hudby a videí
Tento adaptér umožňuje přehrávání nejen hudby, ale i videí a filmů. Můžete si dopřát streamování z aplikací jako Netflix, Youtube či IPTV, což je aplikace pro televizní vysílání. Je možné také přehrávání offline videí z Vašeho USB disku.

CarPlay a Android Auto
Tyto funkce se v posledních letech těší vysoké popularitě, jelikož usnadňují každodenní využívání funkcí automobilů. CarPlay a Android Auto nahrazují MirrorLink, který postrádal možnost ovládání mobilního telefonu na obrazovce autorádia.

Mezi nejužitečnější funkce patří:
GPS navigace
Cíl Vaší cesty si můžete hravě zadat pomocí hlasových instrukcí. Aplikaci své navigace si vyberete dle Vaší preference. Na výběr máte kupříkladu z Sygic, Google mapy, Waze, Apple Mapy, TomTom či Mapy.cz od společnosti Seznam.
Siri a Google Asistent
S těmito inteligentními hlasovými asistenty bude Vaše jízda mnohem pohodlnější. Přepnutí navigace či hudby nikdy nebylo jednodušší. Stačí říct, co máte na srdci, a Google Asistent či Siri se o to postará.
Volání a posílání zpráv
Pomocí hlasových instrukcí můžete snadno vytočit uložený kontakt. Samozřejmostí je také diktování textových zpráv bez použití klávesnice.
Kalendář
Pro jednodušší rozvržení dne si můžete zobrazit kalendář na displej autorádia. Pokud máte sjednanou schůzku se zadanou polohou, můžete se jednoduše nechat navigovat na místo setkání.
Kompatibilita
Adaptér OttoAibox i3 je navržen speciálně pouze pro vozy BMW se systémem autorádia iDrive 6/7/8/9 a funkcí bezdrátového CarPlay. Funguje na 99 % model vozů BMW vyrobených po roce 2018. Pro bezproblémové využívání všech funkcí modulu doporučujeme chytré telefony s operačním systémem Android 11.0 a vyšší nebo s iOS 10.0 a vyšší. Je třeba brát v úvahu, že u telefonů s nižšími verzemi operačního systému může dojít k omezení a zpoždění přenosu dat nebo dokonce k problémům s připojením.

Zajistěte si maximální efektivitu a spolehlivost používání modulu tím, že budete mít kompatibilní telefon a kabelový systém ve vozidle.
Uživatelsky přívětivý
Modul byl navržen s ohledem na maximální uživatelskou přívětivost. Díky jednoduché a intuitivní instalaci je možné mít modul připraven k použití během pouhých 15 vteřin. Uživatelé budou moci v plné míře využít všech jeho funkcí bez potřeby instalace dalších aplikací nebo složitého nastavování. Pouhým připojením do USB-C nebo USB-A portu ve Vašem vozidle a následným spárováním s Vaším chytrým telefonem přes Wi-Fi získáte okamžitý a pohodlný přístup ke všem výhodám moderního spojení a zábavy. Adaptér také umožňuje vložení SIM karty. Veškeré aktualizace jsou automatické.
Design
Ottocast OttoAibox i3 spojuje funkčnost s elegantním designem. Jeho minimalistický a nenápadný vzhled se snadno začlení do interiéru jakéhokoli vozidla, dodává mu technologický nádech a moderní vzhled. Design byl navržen tak, aby nejenom splňoval estetické nároky, ale také zůstal praktický a uživatelsky příjemný. Tento modul se tak díky podpoře ambientního osvětlení stane nejen technologickým zázrakem, ale i elegantním doplňkem Vašeho automobilu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obchod |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| CarPlay a Android Auto: | Ano |
| Slot pro SD kartu: | Ano |
| Výkon: | 5 W |
| Operační systém: | Android 13 |
| RAM: | 8 GB |
| Vnitřní paměť: | 128 GB |
| Wi-Fi: | Ano - 5.0 / 2.4 GHz |
| Bluetooth: | Ano - 5.0 |
| Rozlišení displeje: | Adaptivní (přizpůsobí se originálnímu rozlišení infotainmentu) |
| Konektory: | USB-C, USB-A |
| Slot pro SIM: | Ano |
| Výrobce automobilu: | BMW |
| Napájení: | 5 VDC 1 A |
| Připojení: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Jazyk OS: | Automaticky se přizpůsobí jazyku nastavenému ve voze |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon 665 Octa-core |
| Výška: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Ottocast Technology |
|---|---|
| Adresa : | 201, Building 13th, Software Town of Shenzhen Universiade |
| E-mail : | marketing@ottocast.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
