Osvěžovač vzduchu California Scents, vůně Čerstvě vypráno

65 Kč
Skladem (>5 ks)

Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents, vložit ji pod sedadlo nebo do držáku na nápoj a ihned si můžete užívat osvěžující vůni celé měsíce. Součástí plechovky je také plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůněVšechny produkty California Scents jsou "made in California"!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents, vložit ji pod sedadlo nebo do držáku na nápoj a ihned si můžete užívat osvěžující vůni celé měsíce. Součástí plechovky je také plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůněVšechny produkty California Scents jsou "made in California"!

Kouzlo vůně California Scents

California Scents přinese do vašeho automobilu příjemnou svěží vůni. Ta se jemně uvolňuje přes víčko s regulátorem, kterým si můžete přizpůsobit intenzitu vůně dle vaší nálady. Každá plechovka obsahuje 3 bloky lisovaného lnu napuštěného vonným olejem, který je 100% organický a vydává okouzlující nevtíravou vůni. Současně eliminuje nežádoucí pachy.

California Scents Vůně do automobilů - evtech.cz

Dlouhotrvající zážitek

Zapomeňte na osvěžovače vzduchu do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Tento unikátní osvěžovač vzduchu funguje až 60 dní, což vám umožní déle si užívat jemnou vůni California Scents. Plechovka neteče, takže ji můžete bezpečně používat v autě bez zanechání stop nebo skvrn na koberci nebo čalounění.

 Dlouhá výdrž až 60 dnů California Scents - evtech.cz

Šetrný k životnímu prostředí

Od prvního dne jsou „originální“ plechovky vyrobeny ze 100% organických, netoxických vonných olejů bez těkavých sloučenin (VOC). Recyklovatelné a biologicky odbouratelné California Scents jsou plně uzpůsobeny k udržení životního prostředíProdukty neobsahují žádné škodlivé chemikálie, jako jsou fluorované uhlovodíky, které negativně ovlivňují ozonovou vrstvu.

  100 procent recyklovatelný a organický California Scents 2 - evtech.cz_1

Tradice od roku 1992

Společnost California Scents byla založena v roce 1992, kdy z výrobní linky putoval první osvěžovač vzduchu s nápisem California Scents k zákazníkovi. Od této doby se společnost rozrostla v celosvětového dodavatele vysoce kvalitních osvěžovačů vzduchu. Důležitým kritériem této společnosti jsou spokojení uživatelé. V první řadě je kladen důraz na široký výběr typů vůní, které jsou stvořené pro neodolatelnou svěžest a dlouhotrvající výdrž. Dalším důležitým faktorem je životní prostředí, kde společnost California Scents vyrábí produkty ze zcela recyklovatelných materiálů.

California Scents osvěžovač do automobilů - evtech.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: V plechovce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.042 kg
Originální název: California Scents Fresh Linen
Výrobce: California Scents
Vyrobeno: USA
Aroma: Čerstvě vypráno
Doba použití: až 60 dnů
Druh vůně: V plechovce
Vonná složka: Vonný olej
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NB Avatar autora | 24.4.2024
Spokojenost
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.4.2024
Hezký den paní Buštíková, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám vůně vyhovuje. Přejeme pěkný den, Jakub.
5
EB Avatar autora | 1.11.2023
voni dlouho
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 1.11.2023
Hezký den paní Evo, velice si vážíme Vaší potěšující zpětné vazby. Jsme rádi, že jste s vůni California Scents spokojená. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JJ Avatar autora | 16.7.2023
Koupil jsem si 10 vůní od této značky a všechny skončili v koši na odpadky. Omlouvám se, ale ani na záchod bych je nedal natož do auta. Nevoní, páchnou a nevydrží. Vyhozené peníze !!! Vyzkoušel jsem nejmenovanou značkovou konkurenci a jsem velice spokojen.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 16.7.2023
Hezký den pane Jungu, mrzí nás, že jste s vůni nespokojen. Zároveň jsme tímto zaskočeni, jelikož vůně California Scents patří mezi celosvětovou špičku vůní do automobilů. U každé vůně je přilepen papírek ve formě testeru, abyste nemusel testovat vůni až po otevření plechovky. Pokud tedy máte jiný styl vůně a plechovka je v originálním stavu, můžete jej bez obav vrátit do 14 dnů. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
LS Avatar autora | 1.11.2022
Ano a to velmi
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 1.11.2022
Dobrý den, jsme velice rádi, že jste s California Scents spokojená. Tomáš