Osvěžovač vzduchu California Scents, vůně Gumoví medvídci

65 Kč
Skladem (>5 ks)

Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents, vložit ji pod sedadlo nebo do držáku na nápoj a ihned si můžete užívat osvěžující vůni celé měsíce. Součástí plechovky je také plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůněVšechny produkty California Scents jsou "made in California"!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents, vložit ji pod sedadlo nebo do držáku na nápoj a ihned si můžete užívat osvěžující vůni celé měsíce. Součástí plechovky je také plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůněVšechny produkty California Scents jsou "made in California"!

Kouzlo vůně California Scents

California Scents přinese do vašeho automobilu příjemnou svěží vůni. Ta se jemně uvolňuje přes víčko s regulátorem, kterým si můžete přizpůsobit intenzitu vůně dle vaší nálady. Každá plechovka obsahuje 3 bloky lisovaného lnu napuštěného vonným olejem, který je 100% organický a vydává okouzlující nevtíravou vůni. Současně eliminuje nežádoucí pachy.

California Scents Vůně do automobilů - evtech.cz

Dlouhotrvající zážitek

Zapomeňte na osvěžovače vzduchu do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Tento unikátní osvěžovač vzduchu funguje až 60 dní, což vám umožní déle si užívat jemnou vůni California Scents. Plechovka neteče, takže ji můžete bezpečně používat v autě bez zanechání stop nebo skvrn na koberci nebo čalounění.

 Dlouhá výdrž až 60 dnů California Scents - evtech.cz

Šetrný k životnímu prostředí

Od prvního dne jsou „originální“ plechovky vyrobeny ze 100% organických, netoxických vonných olejů bez těkavých sloučenin (VOC). Recyklovatelné a biologicky odbouratelné California Scents jsou plně uzpůsobeny k udržení životního prostředíProdukty neobsahují žádné škodlivé chemikálie, jako jsou fluorované uhlovodíky, které negativně ovlivňují ozonovou vrstvu.

  100 procent recyklovatelný a organický California Scents 2 - evtech.cz_1

Tradice od roku 1992

Společnost California Scents byla založena v roce 1992, kdy z výrobní linky putoval první osvěžovač vzduchu s nápisem California Scents k zákazníkovi. Od této doby se společnost rozrostla v celosvětového dodavatele vysoce kvalitních osvěžovačů vzduchu. Důležitým kritériem této společnosti jsou spokojení uživatelé. V první řadě je kladen důraz na široký výběr typů vůní, které jsou stvořené pro neodolatelnou svěžest a dlouhotrvající výdrž. Dalším důležitým faktorem je životní prostředí, kde společnost California Scents vyrábí produkty ze zcela recyklovatelných materiálů.

California Scents osvěžovač do automobilů - evtech.cz

Varování

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Obsahuje: aldehyd C-16, Piperonal

Doplňkové parametry

Kategorie: V plechovce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.042 kg
Originální název: Car Scents Golden State Delight
Výrobce: California Scents
Vyrobeno: USA
Aroma: Gumoví medvídci
Doba použití: až 60 dnů
Druh vůně: V plechovce
Vonná složka: Vonný olej
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RR Avatar autora | 16.12.2023
Krásně voní, pecka 👌
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 17.12.2023
Hezký den pane Radochu, jsme moc rádi, že Vám vůně udělala radost a také, že Vám aroma vyhovuje. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
RZ Avatar autora | 2.12.2023
Krásné voní, supeeer
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 4.12.2023
Hezký den paní Renato, jsme moc rádi, že Vám vůně California Scents vyhovuje. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme pěkný den, Jakub.
5
BP Avatar autora | 18.9.2023
Super 👍
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 18.9.2023
Hezký den pane Poštolko, děkujeme Vám za přízeň ke společnosti Everest Technology. Jsme moc rádi, že jste s vůni California Scents spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JM Avatar autora | 25.12.2022
Velmi
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 26.12.2022
Hezký den, upřímně Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že Vám typ vůně California Scents vyhovuje. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
PJ Avatar autora | 13.11.2022
Krásná vůně, ze začátku dost intenzivní. Je dobré mít posunovací víčko a regulovat si intenzitu vůně.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 14.11.2022
Hezký den, nesmírně si vážíme Vaší zpětné vazby na vůní California Scents. Ze začátku může být vůně intenzivnější, proto doporučujeme řídit intenzitu regulátorem. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
RG Avatar autora | 13.11.2022
Příjemná vůně která se hodí nejen do auta. Opravdu má všestranné využití. S pozdravem Ruda Gregorka
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 13.11.2022
Hezký den pane Gregorko, mockrát Vám děkujeme za potěšující hodnocení vůně California Scents. Jsme rádi, že Vám tato vůně udělala radost. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.