Odrušovací filtr F3A pro parkovací kameru a autorádio
Kód: CC002Související produkty
Vůně California Scents jsou osvědčené osvěžovače vzduchu s koncentrovanou a jemnou vůní. Vůně jsou 100% organické. Stačí otevřít plechovku s vonným olejem California Scents,...
Propojovací kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio nebo navigaci s automobilem. Tato kompletní sada obsahuje také řídící jednotku neboli...
Propojovací kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio nebo navigaci s automobilem. Tento kabel je určen pro ty, kteří mají ve svém vozidle...
Propojovací kabel je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio nebo navigaci s automobilem. Tato kompletní sada obsahuje také řídící jednotku neboli...
Anténní adaptér je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio s automobilem. Adaptér obsahuje napáječ zesilovače, který je nepostradatelný pro získání...
Anténní adaptér je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio s automobilem. Adaptér obsahuje napáječ zesilovače, který je nepostradatelný pro získání...
Anténní adaptér je vhodný pro každého, kdo si chce jednoduše propojit své nové autorádio s automobilem. Adaptér obsahuje napáječ zesilovače, který je nepostradatelný pro získání...
Detailní popis produktu
Odrušovací filtr je určen k odstranění přenosu rušivých signálů do autorádia či parkovací kamery. Rušivé signály mají za následek nekvalitní zvuk v reproduktorech, blikání displeje, rušení obrazu z couvací kamery či samotný rozpad signálů, které vedou z parkovací kamery. Zdroj rušivých signálů je nejčastěji alternátor, ventilátor, neoriginální LED žárovky, řídící jednotka a mnoho dalších.
Vhodné pro autorádia a parkovací kamery
- Pro všechny autorádia s příjmem rušivých signálů, které se přenášejí z elektroniky automobilu.
- Pro všechny parkovací a couvací kamery, které vysílají rušivý obraz.
Snadná montáž
Montáž do automobilu je opravdu snadná. Stačí připojit tento odrušovací filtr k napájení autorádia za pomocí čtyř vodičů. V případě použití odrušovacího filtru při instalaci couvací kamery se zapojením na couvací světlo, se odrušovací filtr jednoduše umístí mezi couvací bílé světlo a parkovací kameru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukce, adaptéry a propojovací kabely pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 08594230037087 |
| Výrobce automobilu: | Univerzální |
| Napájení: | 12 V - 3A (max. krátkodobý proud 5A) |
| Výška: | 25 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Hloubka: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
