Odrušovací filtr F3A pro parkovací kameru a autorádio

189 Kč
Skladem (4 ks)

Odrušovací filtr je určen k odstranění přenosu rušivých signálů do autorádia či parkovací kamery. Rušivé signály mají za následek nekvalitní zvuk v reproduktorech, blikání displeje, rušení obrazu z couvací kamery či samotný rozpad signálů, které vedou z parkovací kamery.  Zdroj rušivých signálů je nejčastěji alternátor, ventilátor, neoriginální LED žárovky, řídící jednotka a mnoho dalších. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrušovací filtr je určen k odstranění přenosu rušivých signálů do autorádia či parkovací kamery. Rušivé signály mají za následek nekvalitní zvuk v reproduktorech, blikání displeje, rušení obrazu z couvací kamery či samotný rozpad signálů, které vedou z parkovací kamery.  Zdroj rušivých signálů je nejčastěji alternátor, ventilátor, neoriginální LED žárovky, řídící jednotka a mnoho dalších. 

Vhodné pro autorádia a parkovací kamery

  • Pro všechny autorádia s příjmem rušivých signálů, které se přenášejí z elektroniky automobilu.
  • Pro všechny parkovací a couvací kamery, které vysílají rušivý obraz.

Snadná montáž

Montáž do automobilu je opravdu snadná. Stačí připojit tento odrušovací filtr k napájení autorádia za pomocí čtyř vodičů. V případě použití odrušovacího filtru při instalaci couvací kamery se zapojením na couvací světlo, se odrušovací filtr jednoduše umístí mezi couvací bílé světlo a parkovací kameru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce, adaptéry a propojovací kabely pro autorádia
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.03 kg
Výrobce automobilu: Univerzální
Napájení: 12 V - 3A (max. krátkodobý proud 5A)
Šířka: 38 mm
Výška: 25 mm
Hloubka: 35 mm
5
15x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 24.4.2024
Zatím není namontováno...
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.4.2024
Hezký den pane Poznán, děkujeme za Vaši zprávu. Přejeme, ať je montáž úspěšná. Pěkný den, Jakub.
5
PK Avatar autora | 28.3.2024
Jsem velice spokojen děkuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 1.4.2024
Hezký den pane Pavle, velice si vážíme Vaší skvělé zpětné vazby, která nás moc potěšila. Jsme rádi, že jste s filtrem spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
MM Avatar autora | 20.2.2024
Obraz je mírně zrnitý ale je možné podle něj couvat
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 20.2.2024
Hezký den pane Martine, děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Pokud je obraz rušený i po instalaci odrušovacího filtru, vypadá to na nějaké velké rušení. Zaměřil bych se v tomto případě na zdroj rušení. Občas to bývá alternátor, neoriginální LED žárovky či nějaký adaptér, kupříkladu do zapalovače, který vydává rušení EMC. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
JS Avatar autora | 12.2.2024
objednane zbozi jsem obdrzel presne jak bylo naplanovane .vsechno fungovalo jak ma byt.od tohoto eschopu jsem jiz objednaval celkem6x a vzdy jsem byl velice spokojen.vsem vrele doporucuji
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 13.2.2024
Dobrý den pane Sedláčku, moc si vážíme Vaší důvěry a děkujeme za tuto velice rozsáhlou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojen. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub. :-)
5
V Avatar autora | 28.1.2024
pred nastartovanim kamera fungovala a po nastartovani ne. S filtrem je vse bez problemu.dekuji moc pomaha to) Přeji krásný den pane Jakub)
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.1.2024
Hezký den pane Vasyle, moc Vám děkujeme za tuto rozsáhlou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že odrušovací filtr pomohl. Vám také přeji pěkný den, Jakub. :-)
5
PC Avatar autora | 28.1.2024
Filtr funguje dobre. Jak zde psal pán pred nastartovanim kamera fungovala a po nastartovani ne. S filtrej je vse bez problemu. Doporuciji zakoupi rovnou s kamerou at nedopadnete jak ja kterej to 3 x rozebiral. Za me max spokojenost se sluzbami tohoto obchodu. Vsem vrele doporucuji. Rychlost dodani i podpora po prodeji je na vysoke urovni. At se dari a vice takovych jako jste Vy.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.1.2024
Hezký den pane Švarc, děkujeme Vám za tuto velmi rozsáhlou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám filtr pomohl a také, že jste byl spokojen s naší technickou a zákaznickou podporou. :-) Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
4
ZK Avatar autora | 20.1.2024
Před instalací filtru s nenastartovaným motorem kamera zobrazovala,po nastartování obraz zmizel,po zapojení filtru a nastartování obraz viditelný lehce zarušený.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 22.1.2024
Dobrý den pane Zdeňku, děkujeme Vám za rozsáhlou zpětnou vazbu. Občas se stane, že v obvodu autorádia jsou rušivé signály, které ruší parkovací kameru. V tomto případě je nutné galvanicky oddělit kameru pomocí odrušovacího filtru. Může to být zapříčiněné neoriginálními LED žárovky, alternátorem apod. Pokud i tak je obraz lehce zarušený, zkontroloval bych si, zda není v obvodu nějaký velký zdroj rušení. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
VZ Avatar autora | 15.3.2023
Spolehlivě funguje
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 15.3.2023
Hezký den, Velice nás těší, že Vám tento odrušovací filtr pomohl. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme pěkný den, Jakub
5
YT Avatar autora | 22.1.2023
Výborně vše funguje
TR Avatar autora Tomáš Rádek (Administrátor) 22.1.2023
Dobrý den, Jsme velmi rádi, že Vám odrušovací filtr pomohl. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. S přáním pěkného dne, Tomáš.
5
VM Avatar autora | 10.12.2022
Na kameru pomohlo
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 11.12.2022
Hezký den, jsme rádi, že Vám odrušovací filtr napomohl k bezproblémovému využívání parkovací kamery. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.
5
Avatar autora | 4.10.2022
Funguje dobře.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 4.10.2022
Mockrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na odrušovací filtr. Jsme rádi, že Vám odrušovač pomohl. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.