Antiradar Genevo One S
Kód: 5522Související produkty
Detailní popis produktu

Radarový detektor Genevo One S je velmi užitečný pomocník při cestách v České republice. Díky této vychytávce budete mít k dispozici informace o všech radarech, ať už stacionárních nebo úsekových. Při zaznamenání signálu z radaru se ozve zvukové upozornění a na displeji antiradaru se zobrazí více informací. Kompaktní velikost pak zajišťuje nerušený výhled z vozidla.
Jedná se o produkt, který je možné legálně používat v České republice. Pro použití v jiných státech světa se řiďte aktuálními dopravními předpisy v daném státě. Před koupí palubního detektoru zkontrolujte, zda vaše vozidlo není vybaveno pokoveným čelním sklem nebo funkcí vyhřívání čelního skla. V takovém případě výrobce, distributor ani prodejce negarantují správnou funkčnost zařízení.

Jednička na Českém trhu
Značka Genevo je špičkou ve vývoji radarových detektorů, legálních pro Českou republiku. Jejich cílem je přesná a aktualizovaná GPS databáze, spolehlivá detekce, minimum falešných poplachů, stejně jako uživatelská přívětivost. Zařízení je v češtině včetně hlasových upozornění. Model One S je vybaven speciálním filtrem, díky kterému se podařilo téměř vymýtit falešné signály, se kterými se potýkají ostatní značky radarových detektorů. Navíc je možné toto zařízení přepnout pro zobrazení pouze GPS rychlosti a tím dojde k jeho legalizaci i v zemích, kde radarové detektory nejsou povoleny.

Radarový detektor
Genevo One S má zabudovaný laserový přijímač, díky kterému vás dokáže upozornit na radary, úsekové měření či semafory s kontrolou jízdy na červenou. Zařízení je vybaveno nejpřesnější GPS databází radarů a kamer, která je speciálně vyvinuta pro použití v České republice. Aktualizace GPS databáze se provádí pomocí připojení k PC a je zdarma po dobu jednoho roku. One S se také pyšní inovovanou filtrací rušivých signálů ze systémů moderních vozidel, například sledování mrtvých úhlů nebo adaptivní tempomat.
Zařízení upozorní zvukovým signálem na jakýkoliv zachycený radar či na překročenou rychlost. Na displeji se zobrazí bližší informace o radaru, jeho druhu a jeho umístění a to vám umožní kontrolovat vaši rychlost pro předejití policejních pokut, případně zpomalit, když bude rychlost neúmyslně překročena.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Antiradary a radarové detektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0715134997200 |
| Velikost displeje: | N/A |
| Menu v češtině: | Ano |
| Napájení: | 11 - 16V DC |
| Automatické zapnutí: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Detekovaná radarová pásma: | K, X, Ka, Laser |
| Typ detektoru: | pasivní, přenosný |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 34 mm |
| Šířka: | 62 mm |
| Délka: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
