70mai TPMS T04 - vnější měřič tlaku pneumatik
Kód: 3703Související produkty
Detailní popis produktu
Chcete-li mít přehled o stavu svých pneumatik, tento monitorovací systém 70mai TPMS T04 je právě pro Vás. Tento produkt je skvělým doplňkem ke kameře 70mai M500. Jednoduchá instalace Vám zaručí snadno dostupné informace o tlaku a teplotě ve Vašich pneumatikách. Tyto informace se hodí například ke snížení spotřeby paliva, k předcházení nehod či k prodloužení životnosti pneumatik.
Snadný přístup k informacím
Díky snadné instalaci se k informacím o Vašich pneumatikách dostanete opravdu snadno. Stačí senzory TPMS spolu s maticemi našroubovat místo venkovního ventilku pneumatik. Poté se už jen připojíte k palubní kameře 70mai M500 a informace máte dostupné v aplikaci.

Aplikace nabízí vlastní nastavení spodní a horní hranice tlaku a teploty dle Vašich preferencí a typu auta. Jakmile aplikace zaznamená tlak či teplotu přes Vaši nastavenou hodnotu, zašlou senzory do aplikace upozornění a problémová pneumatika se znázorní žlutě. Aplikace je kompatibilní s chytrými telefony Android 11 a vyšší a iOS 8.0 a vyšší.
Senzory jsou napájeny knoflíkovou baterií CR1632 a při vybití je možné je vyměnit.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6971669781484 |
| Napájení: | 5 VDC 1 A |
| Rozsah měření teploty: | -40°C - 80°C |
| Rozsah měření tlaku: | 0 - 100 Psi |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
