Startovací powerbanka 70mai Jump Starter MAX
Kód: 3932Související produkty
Detailní popis produktu
Nesnáze a poruchy na cestách jsou vždy velkou nepříjemností. Proto je pro řidiče zásadní být připraven na každou situaci. Startovací powerbanka 70mai Jump Starter MAX vám pomůže s tím hlavním - nastartovat. Ať už se jedná o vybitou baterii ve vozidle či vybitou baterii ve smartphonu, 70mai Jump Starter MAX se o to postará!

Nastartujte v nouzi
70mai Jump Starter MAX se velmi rychle stane Vašim společníkem na cestách. Díky silnému výboji proudu je schopna nastartovat většinu dieselových motorů do 3,5 l a benzinových motorů do 8 l. O to se postará výjimečně velká kapacita baterie 18 000 mAh s maximálním proudem až 1000 A.

Svítilna vždy po ruce
Jakákoliv nesnáze či porucha na cestách se může stát i v noci. Startovat auto za tmy není žádná hračka a proto je 70mai Jump Starter MAX vybaven také svítilnou. Svítilna má režim klasického svícení, blikání a SOS.

Powerbanka na cesty
Vestavěné USB-A a USB-C porty ve startovací powerbance 70mai Jump Starter MAX se postarají také o nabití smartphonu či jiné příruční elektroniky. Mějte vždy energii na cestách.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Startovací powerbanky a sety multifunkčních zařízení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 6971669780142 |
| Maximální výkon: | 1000 A |
| Konektory: | Zásuvka zapalovače, USB-C, USB-A |
| Kapacita baterie: | 18000 mAh |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Ochrana proti přepětí a přehřátí: | Ano |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Kompatibilita: | benzínový motor do 8 l, naftový motor do 3,5 l |
| Výška: | 93 mm |
| Šířka: | 217 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
