Rámeček pro Škoda Octavia III s kabeláží a CANBUS
Kód: CB029Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svou Škodu Octavia III novým rádiem. Rámeček dokonale padne každému, který si zvolil 2DIN autorádio s velikostí displeje 10,1 palců.
Model CANBUS dekodéru: Hiworld VWFA.20 (GB)
Vhodné pro automobily
- Škoda Octavia III: 2013 až 2019
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Příslušenství k rámečku
- 1 x Propojovací kabel na daný typ vozidla
- 1 x CANBUS box (řídící jednotka)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 08594230036011 |
| Model vozidla: | Octavia III |
| Velikost autorádia: | 10,1" |
| Výrobce automobilu: | Škoda |
| Materiál: | Plast |
| Vnitřní rozměr: | 252 x 242 x 147 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | A7649 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
