Rámeček pro Škoda Octavia II s kabeláží a CANBUS - Černý
Kód: CB030Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svou Škodu Octavii II novým rádiem. Rámeček dokonale padne každému, který si zvolil 2DIN autorádio s velikostí displeje 10,1 palců.
Model CANBUS dekodéru: SimpleSoft RP5-VW-001
Vhodné pro automobily
- Škoda Octavia II: 2004 až 2008 s manuální klimatizací
- Škoda Octavia II: 2004 až 2008 s automatickou klimatizací
- Škoda Octavia II Facelift: 2008 až 2013 s manuální klimatizací
- Škoda Octavia II Facelift: 2008 až 2013 s automatickou klimatizací
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
Příslušenství k rámečku
- 1 x Propojovací kabel na daný typ vozidla
- 1 x CANBUS box (řídící jednotka)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 08594230036028 |
| Model vozidla: | Octavia II |
| Velikost autorádia: | 10,1" |
| Výrobce automobilu: | Škoda |
| Materiál: | Plast |
| Vnitřní rozměr: | 252 x 242 x 147 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | A7783 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
