Rámeček pro Ford Focus III s kabeláží a CANBUS
Kód: XTFF01Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový rámeček je vhodnou variantou pro všechny, kteří se rozhodli vylepšit si svého Ford Focus III novým rádiem. Rámeček dokonale padne každému, který si zvolil 2DIN autorádio s velikostí displeje 9 palců.
Model CANBUS dekodéru: SimpleSoft FD-SS-05A
Vhodné pro automobily
- Ford Focus III: 2011 až 2017
Doporučujeme před objednávkou zkontrolovat rozměry ve Vašem automobilu dle schématu. Zástavbové rozměry pro autorádio se mohou lišit dle původní výbavy.
 evtech.cz.png)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukční a vymezovací rámečky pro autorádia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Velikost autorádia: | 9" |
| Výrobce automobilu: | Ford |
| Materiál: | Plast |
| Vnitřní rozměr: | 230 x 220 x 130 mm |
| Barva: | Černá |
| ? MPN: | XTFF01 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupce výrobce v EU : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupce v EU : | obchod@evtech.cz |
