Isudar DAB+ vnitřní aktivní anténa s USB

1 990 Kč
Skladem (>5 ks)

DAB+ anténa je skvělou volbou pro všechny, kdo si chce užít digitální rozhlasové vysílání ve svém 2DIN autorádiu. DAB+ vysílání zaručuje kvalitnější poslech rozhlasových stanic oproti původnímu FM vysílání. Na displeji autorádia se objevují fotografie moderátorů, loga stanic a další doprovodné obrázky z vysílání. To vše Vám nabídne DAB+ bez nutnosti připojení k internetu. Anténa je určena pro autorádia s operačním systémem Android a připojením pomocí USB portu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DAB+ anténa je skvělou volbou pro všechny, kdo si chce užít digitální rozhlasové vysílání ve svém 2DIN autorádiu. DAB+ vysílání zaručuje kvalitnější poslech rozhlasových stanic oproti původnímu FM vysílání. Na displeji autorádia se objevují fotografie moderátorů, loga stanic a další doprovodné obrázky z vysílání. To vše Vám nabídne DAB+ bez nutnosti připojení k internetu. Anténa je určena pro autorádia s operačním systémem Android a připojením pomocí USB portu.

Užijte si digitální vysílání

Díky digitálnímu vysílání DAB+ získáte více informací o právě přehrávané skladbě s doprovodnými obrázky a fotkami z vysílání.

DAB+ 2DIN autorádio - evtech.cz

Snadná instalace 

Anténa se jednoduše propojí s autorádiem pomocí USB kabelu. Jedna část samotné antény se nalepí na čelní sklo a druhá část se nalepí na přední kovový sloupek automobilu. Správná instalace zaručí bezproblémový příjem DAB+ signálu. Pokud autorádio neobsahuje aplikaci pro přehrávání DAB+, jednoduše ji stáhnete na Google obchodu. 

Vhodné pro autorádia

Anténa je určena pro všechny typy 2DIN autorádií s operačním systémem Android. Autorádio musí disponovat USB portem pro připojení antény.

Příslušenství DAB+

  • 1 x DAB+ anténa
  • 1 x USB adaptér
  • 1 x Montážní manuál CZ

DAB+ antena USB manual - evtech.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoantény a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg
Typ antény: DAB+
Výrobce automobilu: Univerzální
Umístění: Vnitřní
Propojení: USB
Frekvenční rozsah: 170-240 MHz
RDS: Ano
Se zesilovačem: Ano
Zisk: 20 dB
Délka kabelu: 3 m
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
PF Avatar autora | 10.3.2022
USB konektor je moc volný a tím se zařízení odpojuje a zase připojuje. Musel sem jej trochu zmáčknout aby držel zasunutý. Konektor antény do adaptéru byl taktéž volný. Slabé zesílení signálu. Normální DAB rádio mi doma chytne přes 20 stanic. Tento adaptér stěží 10 a signál vypadává. A to se nepohybuji. Mám to jako ozdobu. Bohužel.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 10.3.2022
Děkujeme za tuto zpětnou vazbu. Ohledně DAB+ signálu. Na českém trhu je DAB+ pořád poměrnou novinkou s rozšiřujícím pokrytím. V ČR se stále nacházejí místa, kde není pokrytí dostatečné. To nejspíše bude Váš případ ohledně nedostatečného signálu. Nyní dle našich informací naladíte na DAB+ 16 digitálních stanic. Mluví se ale o tom, že v budoucnu se budou přidávat další stanice a současně se bude rozšiřovat pokrytí DAB+. Doporučujeme se podívat na oficiální stránku www.digitalradiodab.cz/rozhlasove-stanice.html, kde naleznete seznam 16 stanic na frekvencích DAB+. Pozor, nejedná se o předešlý DAB, DAB1 či DAB2. Ty fungují na odlišných frekvencích. Velice nás mrzí skutečnost ohledně konektorů. Dle Vašeho vyjádření ohledně konektorů to vypadá, že se u antény a USB rádia setkaly tolerance, které způsobují větší vůle. V případě zájmu nás kontaktujte na našem e-mailu obchod@evtech.cz, kde bychom se domluvili na dalším postupu či výměně zboží. Doufáme, že se u Vás brzy pokrytí rozšíří - Jakub.
5
VS Avatar autora | 20.1.2022
Ještě jsem ho nenainstaloval
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.1.2022
Přejeme Vám, aby se instalace DAB+ antény povedla podle Vašich představ. S přátelským pozdravem, Jakub.
5
LF Avatar autora | 14.1.2022
.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 28.1.2022
Jsme rádi, že jste s DAB+ vnitřní aktivní anténou spokojen. Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a přejeme, aby jste byl s anténou i nadále spokojen. S přáním pěkného dne - Jakub.
5
K Avatar autora | 2.1.2022
.
Avatar autora Jakub Šamárek (Administrátor) 10.1.2022
Děkujeme Vám za kladné hodnocení DAB+ antény. Jsme rádi, že jste s produktem spokojen. S přátelským pozdravem - Jakub.