70mai Air Compressor – kompresor na pneumatiky
Kód: 4914Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresor 70mai Air Compressor je díky svým kompaktním rozměrům a univerzálnímu použití nepostradatelný pomocník na cestách. Dohuštění pneumatik u vozu či kola nebo nafoukání balónu je pro tento kompresor hračka. Překvapí Vás síla 7 barů (100 psi) a rychlost huštění 39 l/m, která umožňuje nafouknutí pneumatik do tří minut. Balení obsahuje také napájecí adaptér dlouhý 3,7 m do zapalování auta.

Uživatelsky přívětivý
Tento kompresor se pyšní malými rozměry, které Vám nebudou ve voze překážet. Přiložená hadice kompresoru a napájecí kabel dlouhý 3,7 metru usnadňují manipulaci a umožňují bezproblémové nafoukání všech čtyř pneumatik. Kompresor se snadno ovládá dotykovým displejem pro upravení nastavení jednotky měření a maximální hranice huštění. Funkce AutoStop automaticky zastaví přísun vzduchu po dosáhnutí nastavené maximální hranice. Součástí balení jsou trysky pro nafukování balónů a jiných nafukovacích předmětů.
Digitální ukazatel tlaku v barech, PSI či kPa umožňuje sledovat momentální tlak v pneumatikách či jiných nafukovacích předmětech, snadno si takto můžete ověřit, zda jsou Vaše pneumatiky podhuštěné. Kompresor má navíc automatický chladič, který brání přehřátí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Startovací powerbanky a sety multifunkčních zařízení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 6971669780401 |
| Kapacita: | 39 l/min |
| Napájení: | zásuvka zapalování |
| Délka kabelu: | 3,7 m |
| Napětí: | 12 V DC |
| Výška: | 173 mm |
| Šířka: | 235 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
| Maximální tlak kompresoru: | 7 bar, 100 psi |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupce v EU : | info@aktro.cz |
